Nový Spark
venku od 2. května
NAVAR vydali album „Návrat havranů“

NAVAR vydali album „Návrat havranů“

George Rain a jeho druzi slaví den D. Probuzená enkláva, jejíž srdce tluče v rytmu heavy/speed metalu a veze se na znovuobnovené energii mladických let, vypustila 20. června do světa své nové album. A jak už z předchozích zpráv víme, symbolika dvacítky rezonuje celou současnou existencí NAVARU.

„Návrat havranů“ koupíte na Sparkshopu!

„Album „Návrat havranů“ je pro mě doslova srdeční záležitost! Předně: je šílené, že už uběhlo 20 let od založení NAVARu, a také od naší první studiové nahrávky… Z tehdejší kapely jsme se nakonec rozešli např. do SEBASTIEN, CITRONu, KREYSONu, ALKEHOLu, TÖRRu, nebo do Superstar, a dokonce i k Hudbě Hradní stráže!“ vyjmenoval cesty osudu jednotlivých členů NAVAR během let Rain.

Jak už bylo zmíněno, NAVAR doručují řízný metal, který je podstavou lyrice, jíž dominuje historická tématika, ale také stále platné pojmy jako morálka, tradice, hrdost a čest. A samozřejmě láska, hybné to soukolí baladických songů. I takové „Návrat havranů“ nabízí. Mezi hosty, kteří se na nové desce představují patří Ota Hereš (ALKEHOL, TÖRR), Luboš Suchánek (KOMUNÁL) nebo zpěvačka Leona Šenková. Producentem alba se stal Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN).

Kromě George Raina patří do původní sestavy NAVARU kytarista Ondřej Pecina (ex-SEBASTIEN), bubeník Radek Rain (ex-SEBASTIEN) a také baskytarista Honza „Bart“ Bartoš (TÖRR, ALKEHOL).

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
30.05. IRON MADEN
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace