Nový Spark
venku od 1. prosince
Neal Morse vydá na nosičích lockdownový Morsefest

Neal Morse vydá na nosičích lockdownový Morsefest

Nezdolný progrockový matador Neal Morse byl nucen předloňský ročník svého pravidelného Morsefestu uspořádat pouze pro hrstku vyvolených, ti ostatní ho museli sledovat pouze streamovaný. Nyní však vyjde i na fyzických nosičích – pod názvem „(Morse)fest 2020 Lockdown“ 17. ledna. A jak už jsme u Morse zvyklí, půjde o solidní nadílku skládající se ze 4 CD a 2 Blu-ray, na nichž budou dva rozdílné sety.

Ten první se skládá z coverů takových interpretů jako jsou například U2, STYX, Tom Petty, CHICAGO a další. Ten druhý uvozuje cyklus skladeb „Thoughts“, jeho hlavní součástí však je premiérové koncertní uvedení tehdy nového alba „Sola Gratia“ (2020). Na ukázku Neal sdílí skladbu „Seemingly Sincere“.

„Původně jsme si nepředstavovali, že bychom záznam vydávali komerčně, a to z řady důvodů. Ale když jsme si vydali Morsefest 2019 a 2021, spousta fanoušků (a jeden nejmenovaný bubeník!) nás žádala, ať zaplníme mezeru v jejich Morsefest sbírce. Po konzultaci s některými z nich jsme se shodli, že do toho půjdeme. Audio bylo nově smícháno a video sestříháno z hrubých záznamů, které byly streamovány, a musím říct, že tohle je jeden z našich nejlepších Morsefest záznamů,“ říká kapelník.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace