Nový Spark
venku od 1. prosince
Nejen velkými labely je metal živ aneb 5 albových tipů minulého týdne

Nejen velkými labely je metal živ aneb 5 albových tipů minulého týdne

CARNOSUS – „Visions of Infinihility“

„Visions of Infinihility“ skvěle zapadá do podstaty této rubriky, která není určena jen zavedeným kapelám či těm tlačeným velkými labely. Švédští death/thrasheři CARNOSUS debutovali před třemi roky u gruzínského (!) vydavatelství Satanath Records a novinku si vydávají zcela sami. Proč po téhle mordě nesáhla nějaká zvučnější firma, netušíme.


DELAIN – „Dark Waters“ na Sparkshopu

Symfonický metal není žánr, který by kdovíjak často obsazoval přední příčky sparkovského soundchecku, tím spíš, prodělá-li kapela naprostou rekonstrukci sestavy. DELAIN se však v únorovém čísle umístili na děleném osmém místě a krom recenze jejich novinky v něm najdete i dvoustránkový rozhovor.


DEVISER – „Evil Summons Evil“

Black metal řecké provenience – minimálně jeden z členů redakce Sparku má pro podobnou kombinaci slabost (ano, řeč je o Ondrovi!). Původem krétští DEVISER přitom na scéně nejsou žádní nováčci, černočerné železo kují už od přelomu osmdesátých a devadesátých let, byť novinku vydávají po dlouhých dvanácti letech.


IN FLAMES – „Foregone“ na Sparkshopu

Do březnového Sparku pro vás s IN FLAMES chystáme velké věci. Ale i kdyby ne, jejich novinka „Foregone“ si v tomto výčtu rozhodně být zaslouží. Už jen proto, že kapela se rozhodla alespoň částečně vrátit ke svým kořenům.


PIERCE THE VEIL – „The Jaws of Life“

PIERCE THE VEIL za sebou mají patrně nejtěžší období své kariéry – a to z vícero důvodů – i o člena slabší však dokázali po sedmi letech přijít se silným materiálem, kterému letití fanoušci nepochybně budou připraveni odpustit, že se maličko vzdaluje jejich někdejšímu emo metalcorovému stylu a jde víc směrem k devadesátkovému rocku.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace