Nový Spark
venku od 1. června
Nejen velkými labely je metal živ aneb 5 albových tipů minulého týdne

Nejen velkými labely je metal živ aneb 5 albových tipů minulého týdne

CARNOSUS – „Visions of Infinihility“

„Visions of Infinihility“ skvěle zapadá do podstaty této rubriky, která není určena jen zavedeným kapelám či těm tlačeným velkými labely. Švédští death/thrasheři CARNOSUS debutovali před třemi roky u gruzínského (!) vydavatelství Satanath Records a novinku si vydávají zcela sami. Proč po téhle mordě nesáhla nějaká zvučnější firma, netušíme.


DELAIN – „Dark Waters“ na Sparkshopu

Symfonický metal není žánr, který by kdovíjak často obsazoval přední příčky sparkovského soundchecku, tím spíš, prodělá-li kapela naprostou rekonstrukci sestavy. DELAIN se však v únorovém čísle umístili na děleném osmém místě a krom recenze jejich novinky v něm najdete i dvoustránkový rozhovor.


DEVISER – „Evil Summons Evil“

Black metal řecké provenience – minimálně jeden z členů redakce Sparku má pro podobnou kombinaci slabost (ano, řeč je o Ondrovi!). Původem krétští DEVISER přitom na scéně nejsou žádní nováčci, černočerné železo kují už od přelomu osmdesátých a devadesátých let, byť novinku vydávají po dlouhých dvanácti letech.


IN FLAMES – „Foregone“ na Sparkshopu

Do březnového Sparku pro vás s IN FLAMES chystáme velké věci. Ale i kdyby ne, jejich novinka „Foregone“ si v tomto výčtu rozhodně být zaslouží. Už jen proto, že kapela se rozhodla alespoň částečně vrátit ke svým kořenům.


PIERCE THE VEIL – „The Jaws of Life“

PIERCE THE VEIL za sebou mají patrně nejtěžší období své kariéry – a to z vícero důvodů – i o člena slabší však dokázali po sedmi letech přijít se silným materiálem, kterému letití fanoušci nepochybně budou připraveni odpustit, že se maličko vzdaluje jejich někdejšímu emo metalcorovému stylu a jde víc směrem k devadesátkovému rocku.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace