Nový Spark
venku od 1. března
Nejlepší videoklip všech dob podle Donalda Trumpa? „November Rain“ od GUNS N‘ ROSES.

Nejlepší videoklip všech dob podle Donalda Trumpa? „November Rain“ od GUNS N‘ ROSES.

Přestože Axl Rose nemá pro Donalda Trumpa jediné pozitivní slovo, americký prezident je údajně velkým fanouškem GUNS N‘ ROSES. Jejich hudbu používá pro své mítinky a obdiv ke kapele prý jde ještě dál.

Podle jeho bývalé tiskové mluvčí Sarah Huckabee Sandersové v jejích pamětech „Speaking For Myself“ Donald prohlásil, že mistrovské dílo Gánů „November Rain“ je „nejlepším hudebním videem všech dob“. Své okolí prý přiměl videoklip sledovat, aby podpořili jeho myšlenku, přestože nikdo jeho názor nerozporoval.

Letos v březnu navštívil Trump továrnu na roušky proti COVID-19, přičemž z reproduktorů se valila písnička GUNS N’ ROSES „Live And Let Die“. „Nenapadá mě žádná lepší metafora pro prezidentování Donalda Trumpa než ho vidět bez roušky v továrně na roušky, zatímco v pozadí hraje Live And Let Die,“ vtipkoval poté americký televizní moderátor Jimmy Kimmel.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
05.05. HELLOWEEN
28.05. LIVESTREAM NIGHTWISH
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace