Nový Spark
venku od 2. října
Nejlepší videoklip všech dob podle Donalda Trumpa? „November Rain“ od GUNS N‘ ROSES.

Nejlepší videoklip všech dob podle Donalda Trumpa? „November Rain“ od GUNS N‘ ROSES.

Přestože Axl Rose nemá pro Donalda Trumpa jediné pozitivní slovo, americký prezident je údajně velkým fanouškem GUNS N‘ ROSES. Jejich hudbu používá pro své mítinky a obdiv ke kapele prý jde ještě dál.

Podle jeho bývalé tiskové mluvčí Sarah Huckabee Sandersové v jejích pamětech „Speaking For Myself“ Donald prohlásil, že mistrovské dílo Gánů „November Rain“ je „nejlepším hudebním videem všech dob“. Své okolí prý přiměl videoklip sledovat, aby podpořili jeho myšlenku, přestože nikdo jeho názor nerozporoval.

Letos v březnu navštívil Trump továrnu na roušky proti COVID-19, přičemž z reproduktorů se valila písnička GUNS N’ ROSES „Live And Let Die“. „Nenapadá mě žádná lepší metafora pro prezidentování Donalda Trumpa než ho vidět bez roušky v továrně na roušky, zatímco v pozadí hraje Live And Let Die,“ vtipkoval poté americký televizní moderátor Jimmy Kimmel.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace