Nový Spark
venku od 1. prosince
Nejlepší videoklip všech dob podle Donalda Trumpa? „November Rain“ od GUNS N‘ ROSES.

Nejlepší videoklip všech dob podle Donalda Trumpa? „November Rain“ od GUNS N‘ ROSES.

Přestože Axl Rose nemá pro Donalda Trumpa jediné pozitivní slovo, americký prezident je údajně velkým fanouškem GUNS N‘ ROSES. Jejich hudbu používá pro své mítinky a obdiv ke kapele prý jde ještě dál.

Podle jeho bývalé tiskové mluvčí Sarah Huckabee Sandersové v jejích pamětech „Speaking For Myself“ Donald prohlásil, že mistrovské dílo Gánů „November Rain“ je „nejlepším hudebním videem všech dob“. Své okolí prý přiměl videoklip sledovat, aby podpořili jeho myšlenku, přestože nikdo jeho názor nerozporoval.

Letos v březnu navštívil Trump továrnu na roušky proti COVID-19, přičemž z reproduktorů se valila písnička GUNS N’ ROSES „Live And Let Die“. „Nenapadá mě žádná lepší metafora pro prezidentování Donalda Trumpa než ho vidět bez roušky v továrně na roušky, zatímco v pozadí hraje Live And Let Die,“ vtipkoval poté americký televizní moderátor Jimmy Kimmel.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
09.12. ARSTÍDIR
09.12. LEAVE'S EYES
10.12. URIAH HEEP
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. CROBOT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace