Nový Spark
venku od 2. května
Nepokoření, neopuštění. KATAKLYSM a SOILWORK po letech v Praze

Nepokoření, neopuštění. KATAKLYSM a SOILWORK po letech v Praze


KATAKLYSM, SOILWORK, WILDERUN
26. 2. 2023 – Praha, Palác Akropolis
Event: https://fb.me/e/2agH21ZIF


e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/530

Francouzsko-kanadský melo-death syndikát KATAKLYSM se po skoro 6 letech vrací do Prahy ve společnosti SOILWORK. A tahle melodic ikona ze Švédska do Prahy také nezavítala přes 7 let, tak vezměte lístky útokem, dokud jsou!

V roce 1992 se v chladném větru kanadského Montrealu zrodil jeden z nejlepších tamních extrémních hudebních vývozních artiklů. KATAKLYSM. Neúprosnost, tvrdá pracovní morálka a hudební vizionářství z něj v žánru extrémního metalu udělaly jméno, které za více než třicetiletou kariéru dobylo teritoria Evropy, obou Amerik, Austrálie, Asie a dokonce i Jižní Afriky.

Francouzsko-kanadský melo-death syndikát KATAKLYSM se po 6 letech vrací do Prahy s novou silou ze ‘stínů a prachu’ rozpadající se existence lidstva s triumfálním čtrnáctým albem „Unconquered“, které v neúprosné vlně mocného zvuku přináší jeho modernizaci a čerstvě zuřivou energii.

Švédská metalová eminence SOILWORK se zrodila v roce 1995 v Helsingborgu v rukách kytaristy Petera Wicherse a zpěváka Björna ‘Speed’ Strida. Unikátní mix melodického death metalu patří ke klasickým zástupcům gothenburgské scény, který vystoupal do strmých výšin na uznávané desce „Natural Born Chaos“ produkované věhlasným Devinem Townsendem.

I přes několik personálních změn a nedávnou tragickou událost úmrtí kytaristy Davida Anderssona pracovití Švédi a jeden Francouz ve své cestě, kde osobitě proplétají death/groove/core mix, úspěšně věnují již 25 let a nyní s novým a nadmíru pozitivně hodnoceným dvanáctým albem „Övergivenheten“ si po dlouhých 7 letech zas podmaní Prahu!

S mixem metalu, progu, folku a orchestrální hudby v roli supportu jsou Američané WILDERUN.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace