Nový Spark
venku od 1. září
Nepokoření, neopuštění. KATAKLYSM a SOILWORK po letech v Praze

Nepokoření, neopuštění. KATAKLYSM a SOILWORK po letech v Praze


KATAKLYSM, SOILWORK, WILDERUN
26. 2. 2023 – Praha, Palác Akropolis
Event: https://fb.me/e/2agH21ZIF


e-TICKET: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/530

Francouzsko-kanadský melo-death syndikát KATAKLYSM se po skoro 6 letech vrací do Prahy ve společnosti SOILWORK. A tahle melodic ikona ze Švédska do Prahy také nezavítala přes 7 let, tak vezměte lístky útokem, dokud jsou!

V roce 1992 se v chladném větru kanadského Montrealu zrodil jeden z nejlepších tamních extrémních hudebních vývozních artiklů. KATAKLYSM. Neúprosnost, tvrdá pracovní morálka a hudební vizionářství z něj v žánru extrémního metalu udělaly jméno, které za více než třicetiletou kariéru dobylo teritoria Evropy, obou Amerik, Austrálie, Asie a dokonce i Jižní Afriky.

Francouzsko-kanadský melo-death syndikát KATAKLYSM se po 6 letech vrací do Prahy s novou silou ze ‘stínů a prachu’ rozpadající se existence lidstva s triumfálním čtrnáctým albem „Unconquered“, které v neúprosné vlně mocného zvuku přináší jeho modernizaci a čerstvě zuřivou energii.

Švédská metalová eminence SOILWORK se zrodila v roce 1995 v Helsingborgu v rukách kytaristy Petera Wicherse a zpěváka Björna ‘Speed’ Strida. Unikátní mix melodického death metalu patří ke klasickým zástupcům gothenburgské scény, který vystoupal do strmých výšin na uznávané desce „Natural Born Chaos“ produkované věhlasným Devinem Townsendem.

I přes několik personálních změn a nedávnou tragickou událost úmrtí kytaristy Davida Anderssona pracovití Švédi a jeden Francouz ve své cestě, kde osobitě proplétají death/groove/core mix, úspěšně věnují již 25 let a nyní s novým a nadmíru pozitivně hodnoceným dvanáctým albem „Övergivenheten“ si po dlouhých 7 letech zas podmaní Prahu!

S mixem metalu, progu, folku a orchestrální hudby v roli supportu jsou Američané WILDERUN.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace