Nový Spark
venku od 1. srpna
NERVOSA: Invaze jižanských šelem

NERVOSA: Invaze jižanských šelem

Oblíbená thrashmetalová kapela doznala v letošním roce velkých změn, které můžeme směle nazvat veletočem. Jedinou původní členkou NERVOSY na chvíli zůstala Prika Amaral, z tria vyrostlo kvarteto, z čistě brazilské smečky se stala skupina mezinárodní.

V novém složení přichází NERVOSA s čerstvým materiálem v podobě alba „Perpetual Chaos“. O všem, co se kolem nové formace děje, s daly se Sparkem řeč kytaristka Prika a nová zpěvačka Diva Satanica. První otázka nemohla mířit jinam než právě k personálnímu zemětřesení. „V podstatě nejde o nic výjimečného,* nezažily jsme nic, co by se nestávalo jiným kapelám dnes a denně, pokud spolu tráví intenzivně čas. V NERVOSE jsme po spoustu let žily prakticky nonstop v jednom kolektivu. Když jsi s někým denně od rána do večera, cestujete spolu po světě, zažijete spoustu legrace, ale také dojde na vyhrocené situace. Obzvláště když se člověk trmácí po nepříliš útulných štacích, je unavený a podrážděný. Vše se dá překonat, ale posledním hřebíkem do rakve byla naše rozpolcenost v dalším směřování skupiny. Nedokázaly jsme najít společnou řeč, proto se naše cesty rozešly. A já sama za sebe míním, že ukončení spolupráce bylo nejlepším řešením pro všechny,“* prozradila Prika.


Kompletní rozhovor s NERVOSOU najdete v aktuálním lednovém Sparku. Nové album, jež vychází 22. ledna, si už teď můžete předobjednat v našem eshopu .

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace