Nový Spark
venku od 1. června
NERVOSA: Invaze jižanských šelem

NERVOSA: Invaze jižanských šelem

Oblíbená thrashmetalová kapela doznala v letošním roce velkých změn, které můžeme směle nazvat veletočem. Jedinou původní členkou NERVOSY na chvíli zůstala Prika Amaral, z tria vyrostlo kvarteto, z čistě brazilské smečky se stala skupina mezinárodní.

V novém složení přichází NERVOSA s čerstvým materiálem v podobě alba „Perpetual Chaos“. O všem, co se kolem nové formace děje, s daly se Sparkem řeč kytaristka Prika a nová zpěvačka Diva Satanica. První otázka nemohla mířit jinam než právě k personálnímu zemětřesení. „V podstatě nejde o nic výjimečného,* nezažily jsme nic, co by se nestávalo jiným kapelám dnes a denně, pokud spolu tráví intenzivně čas. V NERVOSE jsme po spoustu let žily prakticky nonstop v jednom kolektivu. Když jsi s někým denně od rána do večera, cestujete spolu po světě, zažijete spoustu legrace, ale také dojde na vyhrocené situace. Obzvláště když se člověk trmácí po nepříliš útulných štacích, je unavený a podrážděný. Vše se dá překonat, ale posledním hřebíkem do rakve byla naše rozpolcenost v dalším směřování skupiny. Nedokázaly jsme najít společnou řeč, proto se naše cesty rozešly. A já sama za sebe míním, že ukončení spolupráce bylo nejlepším řešením pro všechny,“* prozradila Prika.


Kompletní rozhovor s NERVOSOU najdete v aktuálním lednovém Sparku. Nové album, jež vychází 22. ledna, si už teď můžete předobjednat v našem eshopu .

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace