Nový Spark
venku od 1. března
NERVOSA novým songem uvádí novou sestavu

NERVOSA novým songem uvádí novou sestavu

Prika Amaral, šéfka původem brazilské thrashové úderky NERVOSA, se s tím nepáře. Jen pár měsíců poté, co se jí rozešla sestava, ohlašuje nové složení kapely, a to rovnou i se zbrusu novou skladbou. Ta má vzhledem k dění v táboře ryze dívčí formace celkem příhodný název: „Endless Ambition“.

Post chybějící vokalistky Prika vyřešila tak, že si za mikrofon stoupla sama i s kytarou, která je jejím hlavním nástrojem. Druhou kytaru obstarává už od loňska řecká rodačka Helena Kotina, která má za sebou hraní s Paulem Di´Annem, na baskytaru hraje její krajanka vystupující pod pseudonymem Hel Pyre z formace AFTERBLOOD (ovšem v minulosti pěvecky vypomáhající též KAMELOT či KING DIAMOND) a za bicí usedla Bulharka Mihaela Naydenova (EMBER & DUST).

„Neměla jsem v plánu ujmout se i zpěvu, ale po další změně zpěvačky jsem už nechtěla podobné martyrium procházet znovu a tak jsem si řekla, že se postavím tomu, po čem lidi volali už od startu NERVOSY a vzala jsem si mikrofon sama,“ říká Prika.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace