Nový Spark
venku od 1. června
NERVOSA novým songem uvádí novou sestavu

NERVOSA novým songem uvádí novou sestavu

Prika Amaral, šéfka původem brazilské thrashové úderky NERVOSA, se s tím nepáře. Jen pár měsíců poté, co se jí rozešla sestava, ohlašuje nové složení kapely, a to rovnou i se zbrusu novou skladbou. Ta má vzhledem k dění v táboře ryze dívčí formace celkem příhodný název: „Endless Ambition“.

Post chybějící vokalistky Prika vyřešila tak, že si za mikrofon stoupla sama i s kytarou, která je jejím hlavním nástrojem. Druhou kytaru obstarává už od loňska řecká rodačka Helena Kotina, která má za sebou hraní s Paulem Di´Annem, na baskytaru hraje její krajanka vystupující pod pseudonymem Hel Pyre z formace AFTERBLOOD (ovšem v minulosti pěvecky vypomáhající též KAMELOT či KING DIAMOND) a za bicí usedla Bulharka Mihaela Naydenova (EMBER & DUST).

„Neměla jsem v plánu ujmout se i zpěvu, ale po další změně zpěvačky jsem už nechtěla podobné martyrium procházet znovu a tak jsem si řekla, že se postavím tomu, po čem lidi volali už od startu NERVOSY a vzala jsem si mikrofon sama,“ říká Prika.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace