Nový Spark
venku od 2. dubna
NERVOSU po bubenici opustila i zpěvačka, kapela však jede dál

NERVOSU po bubenici opustila i zpěvačka, kapela však jede dál

Babská thrashová úderka NERVOSA je už od svého debutu „Victim of Yourself“ (2014) žhavým pojmem metalové scény, ovšem ani navzdory rostoucímu renomé se sestavu nedaří ustálit. Kapelnice Prika Amaral aktuálně musí záplatovat další post, v relativně krátké historii formace snad už podvacáté.

NERVOSA na Sparkshopu

Je to pár týdnů, co výbušnou sestavu po dvou letech působení opustila bubenice Eleni Nota, teď se stejným způsobem (po stejné době) rozhodla frontwoman Diva Satanica. Věnovat se prý chce věnovat jiným projektům, mimo jiné vlastní kapele BLOODHUNTER, s níž loni vydala čerstvé album „Knowledge Was the Price“.

O svém rozhodnutí prý spoluhráčky z NERVOSY informovala už loni v září a ještě s nimi odjela naplánovanou koncertní šňůru. Ty tak měly dost času najít si náhradu a v současnosti už dva měsíce pracují na novém materiálu s novou zpěvačkou - zatím neodtajněnou - a taky s novou kytaristkou, jistou Helenou Kotinou.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace