Nový Spark
venku od 1. září
Nita Strauss sdílí další inspirativní kus udělaný s Dorothy: „Victorious“

Nita Strauss sdílí další inspirativní kus udělaný s Dorothy: „Victorious“

Kytarová dračice Nita Strauss bude mít 7. července venku zbrusu nové sólové album „The Call of The Void“, na němž spolupracovala s celou řadou zejména vokálních hostů. Tím aktuálním, kterého uvádí, je americká zpěvačka s maďarskými kořeny Dorothy Martin, šéfka vlastní kapely DOROTHY, jež pro Nitu nazpívala skladbu „Victorious“.

„Skladbu tohoto ražení jsem vždy chtěla udělat. Je to skladba o inspirativní změně, neúnavné touze jít vpřed, ochotě pomoct si sám namísto čekání, než to udělá někdo jiný, a o nevyhýbání se žádnému boji. Dorothy byla skvělá volba, aby svým hlasem tohle poselství předala dál,“ říká půvabná kytaristka, která už zase hraje s Alicem Cooperem.

Ten je také jedním z těch, kteří jí na album přispěli. Mezi hosty však najdeme třeba i Davida Draimana z DISTURBED, Alissu White-Gluz z ARCH ENEMY, Lzzy Hale z HALESTORM nebo Chrise Motionless z MOTIONLESS IN WHITE.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace