Nový Spark
venku od 1. července
Červencový Spark ovládly ženy

Červencový Spark ovládly ženy

Nové album americké kytaristky a skladatelky Nity Strauss rozhodlo o horkém letním tématu prvního prázdninového čísla. Kytaristka, která zabodla struny do tepajícího rockového srdce v kapele Alice Coopera, je momentálně v kurzu a na radaru rockového světa. V exkluzivním rozhovoru s Monikou Bílkovou vás zasvětí do své filozofie. Titulní materiál není jen pohledem do světa Nity, ale pomyslným „kombem“, v němž své něžné riffy rozezní ženy, které v rockové mašinérii tvrdě bojovaly za své místo a klestily v showbyznysu prostor něžnému pohlaví, které to v maskulinní mužské společnosti nikdy nebude mít lehké.

Mužský svět má svá specifika, a tak se klidně může stát, že z původních členů zůstane v kapele pouze jeden, aby zahájil „válku proti všem“. O tom mluví Demonaz, jediný původní člen blackmetalových IMMORTAL. Spolu s ním se do osady havranů vypravíte v Galerii Titánů. Před 25 lety vyšlo dnes již kultovní album „Apage Satanas“ skupiny ARAKAIN. Výroční LP edici oslavujeme Blackmoonovou recenzí a rozhovorem s kytaristou Jiřím Urbanem. Hlavní mozek metalových romantiků VIRGIN STEELE, zpěvák David DeFeis, vás vezme do antického Řecka a bájné éry Dionýsovy. Ušním průplachem prošel zpěvák ACCEPT Mark Tornillo a rubrika Live málem praskla ve švech pod náporem koncertů. To samozřejmě není zdaleka vše, co vás v červencovém Sparku potká. Uvidíme se na festivalech a koncertech. To je jasná věc.

Přeji vám klidné léto.

Karel Balčirák


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace