Nový Spark
venku od 1. března
Brutal Sabbath přináší na Brutal Assault vlnu blackmetalových kapel!

Brutal Sabbath přináší na Brutal Assault vlnu blackmetalových kapel!

Tu nejčernější vlnu black metalu bezpochyby přinese vystoupení, jehož jméno mluví samo za sebe: ABBATH přehraje skladby IMMORTAL!

Všem vyznavačům temného žánru udělají radost také TRIUMPH OF DEATH, kteří v čele s Tomem G. Warriorem (Triptykon, Celtic Frost) ještě jednou přehrají skladby legendárních HELLHAMMER. Nejsilnější norská vlna s nenapodobitelným stylem přijde s undergroundovým kultem TULUS a personálně propojenými KHOLD, experimentální a avantgardní tóny naopak s DØDHEIMSGARD / DHG a VED BUENS ENDE, na Nidrosian scénu napojená DARVAZA zas rozjede pořádně divokou show.

Sestavu posilují i irští PRIMORDIAL, kteří mísí black metal s keltským aroma, nebo také čtvrtou dekádu bratry Luttinenovými vedení finští rebelové IMPALED NAZARENE. Až z tichomořského severozápadu konečně melodický black metal přijedou reprezentovat UADA a temný rituál na pódiu předvedou DEVIL MASTER, do jejichž tvorby se dostává i death rock.

Mimo temné žánry výše jsou Švédi GRAND MAGUS, kteří seznam přírůstků osvěžují zemitým heavy/doomem, aby potěšili fanoušky Candlemass.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace