Nový Spark
venku od 1. prosince
Nová hvězda na obzoru - FOREVER STILL

Nová hvězda na obzoru - FOREVER STILL

Mluví se o nich jako o senzaci a o zpěvačce Maje Schonning jako o talentu, který se může postavit vedle takových jmen, jakými jsou LACUNA COIL, FLYLEAF nebo HALESTORM. Od roku 2013 brázdí FOREVER STILL Evropou a konečně se také pochlubí plnohodnotným albem. Nazvali ho "Tied Down" a vyjde prostřednictvím labelu NUCLEAR BLAST 21. října. Poslechněte si ukázku v podobě singlu "Scars".

Kapela z si důvodu tvůrčí svobody doposud zajišťovala veškerou agendu vlastními silami. Údajně prý nedůvěřovala nabídkám různých vydavatelům a nechtěla kvůli smlouvě měnit styl nebo image. Teď už ale patří do stáje NUCLEAR BLAST a zpěvačaka Maja to kompetuje slovy: "Pokud jsme měli podepsat smlouvu, chtěli jsme někoho, kdo bude věřit kapele tak, jak v ní věříme my sami. A nechtěli jsme nikoho, kdo by nás měnil nebo se nás nekompromisně pokoušel dostat na vrchol. Věříme, že v NUCLEAR BLAST máme veškerou důvěru a můžeme začít pracovat na dalších metách." Přidáváme ještě obal chystaného alba "Tied Down".


Album je popisováno jako cesta skrze emocionální devastaci, naději a zotavení se. Na své si přijdou hlavně fandové čistých ženských vokálů doplněné o ženské řevy. Právě takový rozsah Maja na albu předvádí.


Novinka bude čítat deset skladeb a k tomu ještě také tři akustické bonusy. Chybět nebude ani doplňkové DVD s klipy.

Tracklist:

 1. Scars
 2. Once Upon A Nightmare
 3. Miss Madness
 4. Awake The Fire
 5. Breathe In
 6. Save Me
 7. Your Light
 8. Alone
 9. Break The Glass
 10. Tied Down

Bonusy:

 1. Scars (Acoustic)
 2. Save Me (Acoustic)
 3. Miss Madness (Acoustic)

DVD:

 1. Miss Madness (Video Clip)
 2. Scars (Video Clip)
 3. Awake The Fire (Video Clip)
 4. Break The Glass (Video Clip)
 5. Once Upon a Nightmare (Lyric Video)
 6. Miss Madness (Lyric Video)
 7. Scars (Lyric Video)

Více info na:

http://foreverstill.dk/

https://www.facebook.com/Foreverstill/

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace