Nový Spark
venku od 1. srpna
Nová kapela, nové songy, nový příběh – CELLAR DARLING

Nová kapela, nové songy, nový příběh – CELLAR DARLING

CELLAR DARLING je folk-metalové uskupení bývalých hudebníků ELUVEITIE, kteří tohoto švýcarského giganta z osobních důvodů opustili. Nyní Anna Murphy, Ivo Henzi a Merlin Sutter zveřejnili tracklist a ilustrace k debutovému albu „This Is The Sound“.

Opustit tak známou a fenomenální skupinu, jako je ELUVEITIE, nebylo podle vlastních slov lehkým krokem ani pro jednoho ze tří výše jmenovaných. Přesto se domluvili, že založí nový projekt, který, zdá se, zatím šlape perfektně. Některé z nových písní už mohli fanoušci slyšet na evropských koncertech, kompletní deska vyjde až 30. června.


Hlavním obsahem bude čtrnáct našlapaných songů, přičemž oficiální nosiče budou obsahovat ještě další tři. „Každý z nás tří si vybral jednu píseň podle vlastního gusta a na každou jsme udělali cover. Tyto najdete jako bonus na CD,“ vyjadřuje se k novému albu kytarista Ivo Henzi. Zajímá vás, jak by zněl „Mad World“ od TEARS FOR TEARS ve folk-metalovém podání? Počkejte si na konec června a uvidíte.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace