Nový Spark
venku od 1. března
Nové album FIVE FINGER DEATH PUNCH je na spadnutí! Poslechněte si nový singl

Nové album FIVE FINGER DEATH PUNCH je na spadnutí! Poslechněte si nový singl

Americká metalová mašina konečně zveřejnila datum vydání nové placky. „AfterLife“ se dočkáme již brzy, a to 19. srpna! Na co se můžeme těšit? Jako další lákadlo hází kapela do placu lyric video ke skladbě „IOU“.

Předobjednej si už teď nové album FFDP na Sparkshopu!

„Jedná se o naše deváté album, takže v tuto chvíli už máme zástupy fanoušků a náš charakteristický zvuk. Stal se svým vlastním ostrovem, naším základním bodem, ze kterého vycházíme a vždy se k němu vracíme. Takže když jsme začínali novou desku skládat, cítili jsme nadšení z blížících se hudebních dobrodružství. Věděli jsme, že můžeme odplout, jak daleko jsme chtěli, cítili jsme svobodu. Vzniklo tak album, které je mnohem rozmanitější než všechna naše předchozí, a zároveň působí jednotněji, protože Ivan ve svých textech propojuje jedno téma a spojuje hudebních motivy mezi písněmi. Neplánovali jsme koncepční album, ale byli jsme ultra zaměření na znázornění kompletního obrazu, že mi tak nějak připadá... Jsme na něj velmi hrdí a stejně netrpěliví jako fanoušci čekající na vydání. Nemůžeme se dočkat, až ho s vámi budeme sdílet!“ říká o albu kytarista Zoltan Bathory.

Společně s novou deskou kapela spustí i oficiální fanclub, který bude fungovat jako aplikace pro Androidy i iOS. Fanoušci se můžou těšit na skvělé vychytávky, dřívější dostupnost vstupenek a spoustu dalších výhod.

Tracklist alba:
01. Welcome To The Circus
02. AfterLife
03. Times Like These
04. Roll Dem Bones
05. Pick Up Behind You
06. Judgment Day
07. IOU
08. Thanks For Asking
09. Blood And Tar
10. All I Know
11. Gold Gutter
12. The End


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace