Nový Spark
venku od 3. června
Nové skladby DEEP PURPLE prý vznikaly na první dobrou, poslechněte si novinku „Portable Door“

Nové skladby DEEP PURPLE prý vznikaly na první dobrou, poslechněte si novinku „Portable Door“

DEEP PURPLE přicházejí s první ukázkou z před pár dny ohlášeného alba „=1“, skladbou „Portable Door“. Jde tedy zároveň o první ukázku, ve které je slyšet kytarista Simon McBride, který do sestavy před dvěma roky naskočil namísto Steva Morse.

„Nové album je odrazem toho, co nás pět vytváří ve zkušebně. Mnoho z těch skladeb, včetně ,Portable Door‘, vzniklo na první dobrou, doslova během pěti nebo deseti minut. Všechno šlo hladce a přirozeně,“ říká služebně i věkem nejmladší člen sestavy.

Jeho slovům přikyvuje také zpěvák Ian Gillan: „V průběhu historie DEEP PURPLE se těmi nejlepšími skladbami staly ty, se kterými jsme se nijak nepárali. Hráli jsme, co se nám líbilo, a na skladbách pracovali tak jako vždy.“

Samotné album vyjde u earMUSIC 19. července a fanouškům bude k mání v několika různých formátech – k základnímu CD v plastovém obalu přibude CD + DVD digipak, 2 LP (fialové a průzračné verze) a taky limitovaný box set, v němž k nosičům s albem přibydou tři desetipalcové živáky, tričko, klíčenka a další bonusy.

Už teď ho můžeš předobjednat na Sparkshopu.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace