Nový Spark
venku od 2. května
Ochutnej úspěch a dostaň svou kapelu na Colours

Ochutnej úspěch a dostaň svou kapelu na Colours

Hudební měsíčník Full Moon a festival Colours of Ostrava znovu hledají hudební talenty – sólisty, dua, kapely i superkapely, ansámbly a další hudební projekty. Skládáte hymny ve zkušebně nebo na laptopu, ale ještě nemáte venku první „velkou“ desku? Tak s tím vám umíme pomoct.

Vítěz se zařadí po bok těch předešlých, jmenujme Báru Zmekovou, KAPLAN BROS., PANDOO, ETTE ENAKA nebo loňské vítěze GUILTY ECHOES z Brna. Hlavní cena? A co hned dvě – vystoupení na letošním ročníku Colours of Ostrava a vydání debutového alba, které zaštítí právě magazín Full Moon.


Dema, koncertní záznamy nebo jiné nahrávky (max. 2 skladby ve formátu mp3) můžete 4. března začít posílat na e-mailovou adresu waghiss@fullmoonmagazine.cz.

Jako předmět emailu vždy uveďte 1BAND2PLAY2019, samotné nahrávky pak posílejte přes Úschovnu, WeTransfer nebo podobné služby. Přihlášením do soutěže souhlasíte s tím, že jméno kapely nebo projektu může být zveřejněno při prezentaci soutěžících.

Z nahrávek, které nám dorazí do půlnoci 4. dubna, budou porotou složenou z redaktorů magazínu, dalších aktivních hudebních novinářů, někdejších vítězů soutěže, zástupců Colours of Ostrava a aktivních hudebníků vybráni tři postupující. Ti společně odehrají své sety ve finále soutěže, které proběhne začátkem května v Praze.

Důležitá data

4. března – spuštění soutěže


4. dubna – deadline 1. kola soutěže (do půlnoci tohoto dne lze zasílat nahrávky)


12. dubna – oznámení tří finalistů

v druhé polovině dubna – rozhovory s finalisty na webu Fullmoonzine.cz začátek května, Praha – koncert tří finalistů a vyhlášení vítěze

20. července – vystoupení vítěze na Colours of Ostrava do konce roku 2019 – vydání nahrávky vítěze (nahrávání si interpret hradí sám, pokud nebude domluveno jinak)

Soutěž 1Band2Play probíhá v rámci projektu Full Moon Forum, který v roce 2019 podporuje Ministerstvo kultury ČR.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
31.05. Metalfest Open air
01.06. Sorfest
01.06. Legendy 10
03.06. Alice in Chains, Black Rebel Motorcycle Club
04.06. Tool
04.06. Slayer
06.06. Smashing Pumpkins
07.06. Rock im Park
08.06. Československý Rockfest
09.06. Nunslaughter, Disparage, Inferia, Blodride
A co FAKKER!?