Nový Spark
venku od 1. června
OF MICE AND MEN ohlásili návrat k agresivitě

OF MICE AND MEN ohlásili návrat k agresivitě

Americká metalcoreová čtveřice OF MICE AND MEN zvěstuje, že nové album „Defy“ vyjde 19. ledna příštího roku a má se jednat o příklon k agresivnímu pojetí zvuku.

„Pro nás nové album ‚Defy‘ zachycuje naši touhu se vrátit k agresivnímu, organickému zvuku a ‚Warzone‘ je jedna z tvrdších pecek na albu. Jelikož hrozně rádi vydáváme novou muziku, bylo jedině dobře, že jsme vydali ‚Warzone‘ před velkým turné s IN FLAMES a FIVE FINGER DEATH PUNCH. Volume doprava!“ komentuje novou skladbu Aaron Pauley.

OF MICE AND MEN přivítáme jako předskokany FIVE FINGER DEATH PUNCH a IN FLAMES v Praze 26. 11.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo