Nový Spark
venku od 2. února
OF MICE & MEN se v novém klipu topí v toxických vztazích

OF MICE & MEN se v novém klipu topí v toxických vztazích

Americká metalcorová čtveřice OF MICE & MEN vydává nový singl „Troubled Water“, který je předzvěstí chystané deváté studiovky „Another Miracle“. Ta vyjde 14. listopadu u Century Media Records.

Kapela si album kompletně vytvořila sama – od skládání přes produkci až po nahrávání. „Proces domácího nahrávání a produkce tohoto i předchozích dvou alb nás motivoval k tomu, abychom se pokaždé posunuli o kus dál – a je jen na nás, jestli to dokážeme,“ vysvětluje bubeník Valentino Arteaga. „Na téhle desce jsme chtěli posunout hranice toho, jak může znít kapela jako my.“

Nové album OF MICE & MEN v předprodeji na Sparkshopu

Novinka „Troubled Water“ tematizuje toxické vztahy, které vysávají energii a fungují jednostranně. „Je to skladba o nastavování hranic, o upířích a apatických vztazích, kdy se lidé ozvou jen tehdy, když z toho sami něco mají,“ uvádí kapela. „Zvukově i vizuálně jde o temnější a hrozivější polohu. Těžké riffy s nádechem sci-fi noční můry dělají z téhle skladby jednu z našich nejoblíbenějších na desce.“

Videoklip režíroval Mike Matsui, který vsadil na fyzické kulisy a praktické kamerové i světelné efekty, aby vytvořil sci-fi prostředí odpovídající atmosféře skladby. OF MICE AND MEN přivezou nové album 30. listopadu do pražské MeetFactory.

Nový Spark
venku od 2. února
Kalendář akcí
10.02. ONSLAUGHT
11.02. THE CALLOUS DAOBOYS, KNIVES
12.02. IGORRR
13.02. MONKEY3
13.02. WSTR
14.02. THE BLUE STONES
16.02. WHITE LIES
17.02. THE LAST DINNER PARTY
18.02. VISIONS OF ATLANTIS, WARKINGS, INDUCTION
18.02. OMNIUM GATHERUM, FALLUJAH, IN MOURNING
A co FAKKER!?
logo