Nový Spark
venku od 3. října
ORDEN OGAN znovu vydají album „Final Days“, ovšem nabité hosty

ORDEN OGAN znovu vydají album „Final Days“, ovšem nabité hosty

Němečtí powermetalisté ORDEN OGAN znovu vydají své loňské album „Final Days“, avšak ve značně upgradeované podobě. Jak naznačuje rozšířený název „Final Days: Orden Ogan & Friends“, každá ze skladeb bude zpestřena účastí hostujícího vokalisty či vokalistky. Výjimkou bude „Fields of Sorrow“ pocházející už z alba „Gunmen“ (2017), která se na nové kolekci objeví v orchestrálním aranžmá, a taky zbrusu nový kousek „December“.

Mezi hosty se objeví například krajané Chris Boltendahl (GRAVE DIGGER), Frank Beck (GAMMA RAY), Peavy Wagner (RAGE) nebo Andy B. Franck (BRAINSTORM), ze zahraničních kamarádů přispěli Stu Block (ANNIHILATOR, ICED EARTH), Elina Siirala (LEAVE´S EYES) či Nils Molin (AMARANTHE, DYNAZTY). Poslední jmenovaný je ke slyšení ve skladbě „Inferno“, kterou ORDEN OGAN servírují k poslechu v předstihu.

ORDEN OGAN na Sparkshopu

„Nils je fenomenální rockový zpěvák a dokonalou volbou pro tak ,rádiový‘ kousek jako je ,Inferno‘. Jsme z jeho příspěvku nadšení, dodal té skladbě nový šmrnc. Je až šílené, jak moc dokáže jiný hlas skladbu změnit,“ komentuje kapelník ORDEN OGAN Seeb Levermann.

„Final Days: Orden Ogan & Friends“ vyjde 21. října.


Nový Spark
venku od 3. října
Kalendář akcí
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
12.10. PARADISE LOST
13.10. DESTRAGE
13.10. RAY WILSON
13.10. CARPENTER BRUT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace