Nový Spark
venku od 1. listopadu
PAIN OF SALVATION odhalují info o nové nahrávce

PAIN OF SALVATION odhalují info o nové nahrávce

Švédové PAIN OF SALVATION, kteří téměř tři dekády brázdí světem progresivní rockové a metalové hudby, se v létě pochlubí novým studiovým počinem. Novinka nazvaná „Panther“ vyjde 28. srpna u InsideOutMusic.

V pořadí jedenáctá studiovka „Panther“, následník tři roky starého válu „In The Passing Light Of Day“ bylo nahrána, smíchána a zprodukována Danielem Bergstrandem (IN FLAMES, MESHUGGAH, Devin Townsend) a frontmanem kapely Danielem Gildenlöwem. Ve standardní verzi bude album čítat devět skladeb.„Tvorba desky zabrala přes dva roky. Cítil jsem potřebu posunout hranice hudebně i zvukově a také přistoupit k hudbě z různých úhlů pohledu. To vše, aniž bychom ztratili základní identitu kapely. Po textově stránce zapadá víc než když dřív do současné doby. Nemůžu se dočkat, až se o nové písně podělíme s fanoušky,“ vyjádřil se Daniel Gildenlöw. Více detailů, informace k předobjednávkám a také první singl bude k dispozici začátkem července.

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace