Nový Spark
venku od 2. října
PAIN OF SALVATION odhalují info o nové nahrávce

PAIN OF SALVATION odhalují info o nové nahrávce

Švédové PAIN OF SALVATION, kteří téměř tři dekády brázdí světem progresivní rockové a metalové hudby, se v létě pochlubí novým studiovým počinem. Novinka nazvaná „Panther“ vyjde 28. srpna u InsideOutMusic.

V pořadí jedenáctá studiovka „Panther“, následník tři roky starého válu „In The Passing Light Of Day“ bylo nahrána, smíchána a zprodukována Danielem Bergstrandem (IN FLAMES, MESHUGGAH, Devin Townsend) a frontmanem kapely Danielem Gildenlöwem. Ve standardní verzi bude album čítat devět skladeb.„Tvorba desky zabrala přes dva roky. Cítil jsem potřebu posunout hranice hudebně i zvukově a také přistoupit k hudbě z různých úhlů pohledu. To vše, aniž bychom ztratili základní identitu kapely. Po textově stránce zapadá víc než když dřív do současné doby. Nemůžu se dočkat, až se o nové písně podělíme s fanoušky,“ vyjádřil se Daniel Gildenlöw. Více detailů, informace k předobjednávkám a také první singl bude k dispozici začátkem července.

Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace