Nový Spark
venku od 2. dubna
Představujeme Sparkshop!

Představujeme Sparkshop!

Po měsících usilovné práce vám představujeme zbrusu nový e-shop Sparku – SPARKSHOP . Už nyní nabízíme více než dva tisíce CD, LP a merche ze světa naší toliko milované tvrdé hudby. Procházejte neustále se rozšiřující vesmír za příznivé ceny.

Sparkshop nahrazuje starý e-shop sparkrock.cz, který už byl nevyhovující pro pohodlné moderní nakupování. Hlavní výhody Sparkshopu jsou:
Moderní design
Vlastní zákaznický profil
Platba kartou, na dobírku i QR kódem
Doprava PPL, Česká pošta, odběr v redakci
Sledování zásilky 24/7

„Nápad na Sparkshop vzniknul v létě loňského roku, kdy nás postihla krize, stejně jako celou hudební sféru. S náhlým poklesem inzerce jsme se rozhodli bojovat prodejem CD, LP a merche přes náš starý e-shop. Brzy bylo jasné, že jeho kapacita nebude stačit, a tak jsme se rozhodli vyvinout zcela nový Sparkshop,“ vysvětluje okolnosti a důvody vzniku Sparkshopu šéfredaktor Karel Balčirák.

PROHLÍŽEJ SPARKSHOP

„Každý váš nákup na Sparkshopu je zároveň podporou i pro časopis, jehož finanční situace stále není stabilní. Nikdy jsme po nikom nechtěli peníze za nic, ale pomoc nám můžete právě nákupem CD, LP nebo trička oblíbené kapely,“ popisuje dále Karel ideu Sparkshopu.

Mezi aktuálně nabízené tituly se například řadí GOJIRA, HELLOWEEN, CANNIBAL CORPSE, KREATOR, ACCEPT, ROB ZOMBIE, EPICA, THERION, NERVOSA, THE OFFSPRING či sběratelský LP singl SABATON.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace