Nový Spark
venku od 1. června
Představujeme Sparkshop!

Představujeme Sparkshop!

Po měsících usilovné práce vám představujeme zbrusu nový e-shop Sparku – SPARKSHOP . Už nyní nabízíme více než dva tisíce CD, LP a merche ze světa naší toliko milované tvrdé hudby. Procházejte neustále se rozšiřující vesmír za příznivé ceny.

Sparkshop nahrazuje starý e-shop sparkrock.cz, který už byl nevyhovující pro pohodlné moderní nakupování. Hlavní výhody Sparkshopu jsou:
Moderní design
Vlastní zákaznický profil
Platba kartou, na dobírku i QR kódem
Doprava PPL, Česká pošta, odběr v redakci
Sledování zásilky 24/7

„Nápad na Sparkshop vzniknul v létě loňského roku, kdy nás postihla krize, stejně jako celou hudební sféru. S náhlým poklesem inzerce jsme se rozhodli bojovat prodejem CD, LP a merche přes náš starý e-shop. Brzy bylo jasné, že jeho kapacita nebude stačit, a tak jsme se rozhodli vyvinout zcela nový Sparkshop,“ vysvětluje okolnosti a důvody vzniku Sparkshopu šéfredaktor Karel Balčirák.

PROHLÍŽEJ SPARKSHOP

„Každý váš nákup na Sparkshopu je zároveň podporou i pro časopis, jehož finanční situace stále není stabilní. Nikdy jsme po nikom nechtěli peníze za nic, ale pomoc nám můžete právě nákupem CD, LP nebo trička oblíbené kapely,“ popisuje dále Karel ideu Sparkshopu.

Mezi aktuálně nabízené tituly se například řadí GOJIRA, HELLOWEEN, CANNIBAL CORPSE, KREATOR, ACCEPT, ROB ZOMBIE, EPICA, THERION, NERVOSA, THE OFFSPRING či sběratelský LP singl SABATON.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
16.07. ANTHRAX - live stream
18.09. PRIMAL FEAR
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
A co FAKKER!?
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace