Nový Spark
venku od 2. května
Spark přiváží bombu. Zpěvák MÖTLEY CRÜE v knižním bestselleru!

Spark přiváží bombu. Zpěvák MÖTLEY CRÜE v knižním bestselleru!

Neustále se rozrůstající portfolio hudebních publikací, které můžete získat přes Spark je opět bohatší. Konečně lze u nás objednávat dlouho očekávanou autobiografii Vince Neila „Tattoos & Tequila“ a vydat se tak do pekla a zpět s frontmanem MÖTLEY CRÜE, kapely s nejhorší pověstí na světě.

Knihy objednávejte na Sparkshop.cz!

Zajímavé čtení ovšem slibují i české a slovenské kapely. Můžete se tak ponořit do světa VISACÍHO ZÁMKU, ARAKAIN, PROGRES 2 nebo TEAMU. Anebo si připravit obskurní delikatesy s Necrocockem a jeho kuchařkou „Necrocook“.

Co nám rychle mizí z polic je životopis Scotta Iana: „I’m the Man“. Aktuálně máme k dispozici posledních 15 % nákladu, proto neváhejte a sáhněte po Autobiografii týpka z ANTHRAX. A pokud jste spíše na klasiku, začtěte se do AC/DC a jejich titulu „Album po albu“. Brzy začneme expedovat také knihu „Těžší než nebe“, životopis prokletého romantika Kurta Cobaina z NIRVANY. Jaro bude jednoduše plné skvělých knížek.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace