Nový Spark
venku od 1. června
Spark přiváží bombu. Zpěvák MÖTLEY CRÜE v knižním bestselleru!

Spark přiváží bombu. Zpěvák MÖTLEY CRÜE v knižním bestselleru!

Neustále se rozrůstající portfolio hudebních publikací, které můžete získat přes Spark je opět bohatší. Konečně lze u nás objednávat dlouho očekávanou autobiografii Vince Neila „Tattoos & Tequila“ a vydat se tak do pekla a zpět s frontmanem MÖTLEY CRÜE, kapely s nejhorší pověstí na světě.

Knihy objednávejte na Sparkshop.cz!

Zajímavé čtení ovšem slibují i české a slovenské kapely. Můžete se tak ponořit do světa VISACÍHO ZÁMKU, ARAKAIN, PROGRES 2 nebo TEAMU. Anebo si připravit obskurní delikatesy s Necrocockem a jeho kuchařkou „Necrocook“.

Co nám rychle mizí z polic je životopis Scotta Iana: „I’m the Man“. Aktuálně máme k dispozici posledních 15 % nákladu, proto neváhejte a sáhněte po Autobiografii týpka z ANTHRAX. A pokud jste spíše na klasiku, začtěte se do AC/DC a jejich titulu „Album po albu“. Brzy začneme expedovat také knihu „Těžší než nebe“, životopis prokletého romantika Kurta Cobaina z NIRVANY. Jaro bude jednoduše plné skvělých knížek.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace