Nový Spark
venku od 1. října
Perné léto RockOpery Praha pokračuje

Perné léto RockOpery Praha pokračuje

RockOpera Praha má za sebou účinkování na letních festivalech. Na Slavnostech svijanského piva vystoupila s koncertním průřezem svými operami s důrazem na antickou trilogii a na RockOpera Praha River Festu se jako headliner akce ukázala se speciální verzí představení Faust. Zbytek jejího léta ale nebude poklidný. Byť se během něj už na žádný festival nechystá, připravuje se na novou sezónu.

Tu zahájí 19. září v Kroměříži výjezdním představením Anny Kareniny a 23. září na své domovské holešovické scéně operou Faust. S tou se v září vydá na turné po Bosně a Hercegovině a k ní se momentálně dokončuje i studiové dvojCD. Fanoušci se dočkají také reedice alba „Oidipus Tyranus“ s úplně novou grafikou. Podzim se jinak ponese především ve znamení očekávaných premiér. Tou první bude rockovější verze původně etnicko-symfonické opery Bardo Thödol inspirované Tibetskou knihou mrtvých a filosofickým dílem Carla Gustava Junga Duše moderního člověka (5. října), druhou zpracování slavného románu Proces od jednoho z nejvýznamnějších spisovatelů dvacátého století Franze Kafky (22. listopadu).

Vstupenky na obě představení můžete zakoupit v předprodeji na www.rockopera.cz/program .

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace