Nový Spark
venku od 1. července
Perverzní debut RAMMSTEIN „Herzeleid“ slaví 25 let. Předobjednejte si vymazlenou reedici!

Perverzní debut RAMMSTEIN „Herzeleid“ slaví 25 let. Předobjednejte si vymazlenou reedici!

Největší hudební fenomén Německa, metalově industriální gigant RAMMSTEIN oslavil 25. září 2020 pětadvacáté výročí své debutové desky „Herzeleid“. Ta vychází 4. prosince v reedici „Herzeleid (XXV Anniversary Edition - Remastered)“.

Nahrávka je u nás k dispozici ve dvou provedeních – jako CD a 2LP.
PŘEDOBJEDNAT SI JI MŮŽETE UŽ TEĎ ZA SPARK CENU.


Už v počátcích kariéry chtěla být kapela nápadná svými extrémními texty i extrémní hudbou. A zadařilo se. Lidi z nich byli od počátku hodně šokováni a současně je radikálně se tvářící šestice dráždila. Svůj arzenál perverznosti v celé své zvrácené kráse šestice poprvé vypálila hned na debutové desce, kde se vrtala v mezilidských vztazích, domácím násilí a násilím obecně. Témata prvotiny „Herzeleid“ však (v překladu Srdcebol) obsahovala i ty nejperverznější stránky lidskosti. A kapele se v těchto odvrácených končinách nepotulovalo nijak nepříjemně. „Chceme zkoumat všechny aspekty lásky. Když zpívám o sado-masochismu, mluvím o lásce. Láska je všude, dokonce i ve znásilnění. Když nějaký týpek znásilňuje ženu, dělá to proto, že mu chybí láska. Jsme maniaky na téma láska,“ tvrdil frontman Till Lindemann a potvrzoval to v téměř každém textu skupiny.


„Herzeleid (XXV Anniversary Edition - Remastered)“ vyjde ve formátu CD, 2LP a také digitálně. CD bude ve formě digipacku, vnitřní booklet je po rozložení designován do tvaru kříže. Formát 2LP bude čítat dva 180 gramové černé vinylové disky s efektem modrého postřiku. Booklety budou obsahovat portréty členů kapely.

AKCE: Sleva na Sparky a Fakkery s RAMMSTEIN na titulní straně + megapostery!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace