Nový Spark
venku od 1. června
PINK FLOYD slaví padesát let odvrácené strany měsíce ve velkém stylu

PINK FLOYD slaví padesát let odvrácené strany měsíce ve velkém stylu

Za pár dní, 1. března, uplyne přesně padesát let od vydání jednoho z klíčových alb rockové historie, „Dark Side of the Moon“ od PINK FLOYD. A 24. března budou mít fanoušci příležitost pořídit si ho ve sběratelské narozeninové reedici, s nově remasterovaným zvukem, klidně i v provedení Dolby Atmos.
Reedici můžeš předobjednat na Sparkshopu
Součástí setu bude rovněž koncertní záznam „The Dark Side of the Moon – Live at Wembley Empire Pool, London, 1974“, který vyjde historicky vůbec poprvé i na vinylu, a kdo by se chtěl začíst, tak samostatně bude vydána ještě kniha Pink Floyd – The Dark Side of the Moon: 50th Anniversary. Vydání bude doplněno zhudebněnými projekcemi ve vybraných planetáriích po celém světě. Jak nové verze zní, můžete posoudit dle skladby „The Great Gig in the Sky“.


S vydáním materiálu kapela zároveň připravila soutěž pro talentované výtvarníky – animátory. Vyzývá je k vytvoření animovaných klipů pro kteroukoliv z desíti skladeb alba (klidně pro všechny), které následně posoudí odborná porota, jejímž členem bude i bubeník Nick Mason. Na vítěze soutěže čeká odměna ve výši 100 tisíc liber, tedy víc než dva a půl milionu korun.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace