Nový Spark
venku od 1. září
Pohrobci BOLT THROWER, MEMORIAM, útočí

Pohrobci BOLT THROWER, MEMORIAM, útočí

Old school death metalisté, slavte! Po rozpadu BOLT THROWER sestavil vokalista Karl Willets partu MEMORIAM, která hraje podobně jako zaniklá legenda. Pokochejte se luxusním přebalem a poslechněte si první uvolněnou nahrávku „Reduced To Zero“.

Za ohromujícím artworkem stojí výtvarník Dan Seagrave, který spolupracoval také s BENEDICTION, DISMEMBER, HYPOCRISY či SUFFOCATION. „Stejně jako u všech mých ostatních děl, nechal jsem si od kapely sdělit jejich nápady a název desky a pak nechal svou imaginaci plout, ale zachoval jsem jádro jejich představ. Pohřební procesí se pohybuje skrz válkou dlouho zkoušené město. Pahýly věží a budov. Fasáda katedrály stále odbojně stojí, ale je posetá známkami destrukce a hniloby. Když se podíváme blíže, všechno je poznamenáno elementem přirozeného rozkladu. Postavy se objevují jako zbytky bývalých vojáků, nyní je z nich zvláštní hmota hnaná dopředu hybností procesí. Kdesi v pozadí může ještě stále zuřit válka, ale možná v jiném čase. My pozorujeme podúrověň reality. Ztraceni v přítomnosti. Jsme zachyceni ve světle, kudy prošla válka a zanechala za sebou biologii duchů. Kde se chemikálie a historie stýká, tam se vytváří nevyhnutelná surrealita,“ popisuje malbu Dan.


„Píseň ‚Reduced To Zero‘ je komentářem k naší době. Svět je ovládán strachem, nenávistí a netolarancí. Je přímým důsledkem Brexitu, Trumpa a obecného nárůstu pravicové národnostní xenofobie,“ komentuje píseň Karl Willets.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
20.09. PRIMAL FEAR
21.09. FROG LEAP
22.09. AXEL RUDI PELL
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace