Nový Spark
venku od 1. září
Poslechněte si Nunovo nejoblíbenější sólo z nového alba EXTREME „Six“

Poslechněte si Nunovo nejoblíbenější sólo z nového alba EXTREME „Six“

„Prostě jsme nahráli album, tahle věc ho otevírá, a tak se zní stal i první singl,“ okomentoval vydání skladby „Rise“ coby první ukázky z alba „Six“ kytarista EXTREME Nuno Bettencourt. Dle stejné logiky vyšly i další dva singly a tak nepřekvapí, že čtvrtá ukázka z alba je i čtvrtou na desce. Kapela k baladické „Other Side of The Rainbow“ pořídila i videoklip. A byť příznivce rockové muziky doslova pobláznilo Nunovo kytarové sólo ve jmenované „Rise“, jak se svěřil Sparku, jeho nejoblíbenější z čerstvé desky je právě to z „Other Side of The Rainbow“.

Novinku EXTREME seženeš na Sparkshopu

„Jo, je fajn, že se lidem líbí, co děláme, ale rozhodně jsem se z toho, jak lidi začali šílet z ,Rise‘, nestavěl na hlavu. Ty rozhodni, jestli je to nejlepší sólo. Pro mě je to jen nejlepší sólo pro ten danej song. Toť vše. A ani si nemyslím, že je z alba nejlepší, víc se mi líbí to z ,Other Side of The Rainbow‘. To je na muzice přece to krásný. Ty rozhodni!“ zmínil Nuno v rozhovoru, který je součástí červnové Galerie titánů.

A nejen ten – doplňuje jej také průlet diskografií EXTREME s kytaristou Garym Cheronem a co se týče čerstvého alba (vychází 9. června), najdete v aktuálním čísle pochopitelně i jeho recenzi. A vzhledem k umístění, ne jen jednu!





Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace