Nový Spark
venku od 1. listopadu
Poslechněte si raritní PIG DESTROYER song z roku 2000

Poslechněte si raritní PIG DESTROYER song z roku 2000

Label Robotic Empire momentálně znovu-vydává kompilaci „Painter of Dead Girls“ od grinderů PIG DESTROYER, na které můžete najít různé raritní nahrávky ze splitek, samplerů a hrstku coverů. Tato kompilace byla poprvé vydaná roku 2004 a nyní se na ni můžete těšit i na vinylu. Tato nová reedice je celá remastrovaná Jamesem Plotkinem (který v minulosti pracoval například s ELECTRIC WIZARD, ISIS nebo CONAN), a také obsahuje rozšířený booklet, archivní fotky, předtím nezveřejněné texty, jeden živák a raritní předem-nevydanou skladbu „Delusional Supremacy 2K“, kterou si můžete poslechnout níže. Původně skladba pochází ze session nahrané na začátku roku 2000, kdy kapela dávala dohromady své přelomové album „Prowler in the Yard“. Song zachycuje kapelu v její nejchaotičtější podobě a celkem úsměvně se jedná o nejdelší song z celé session. Oslaďte si tedy pátek s dávkou old-schoolových PIG DESTROYER:

A když už jsme u toho, tak proč si nedat celé „Painter of Dead Girls“ v jeho původním zvuku. Radil bych zůstat do konce pro parádní cover „In the Meantime“ od HELMET. Vždy se přeci najde čas na trochu Piggy D!

Nový Spark
venku od 1. listopadu
Kalendář akcí
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace