Nový Spark
venku od 2. dubna
Brutal Assault představuje dalších 23 kapel a dosahuje tak 70 % kompletního obsazení!

Brutal Assault představuje dalších 23 kapel a dosahuje tak 70 % kompletního obsazení!

Do Josefovské pevnosti se po pěti letech vrátí deathmetaloví klasici CARCASS. Spolu s nimi se můžete těšit i na pořádnou toxicky brutal death metalovou nálož od CYTOTOXIN. Z Belgie dorazí death/goregrind uragán ABORTED a ze Švédska melodici DARK TRANQUILLITY s jejich signature gothenburgským death metalem. Pomyslný deathmetalový kruh uzavřou jezdci apokalypsy VLTIMAS.

Grindcorovou smršť rozpoutá americká banda ESCUELA GRIND, doprovodí je američtí MISERY INDEX a ROTTEN SOUND se se svými mixy death-grindu a zkázu dokonají PIG DESTROYER, kteří se právem řadí mezi jednu z nejuznávanějších grindcore kapel.

Black metal bude v zastoupení amerických disharmoniků AKHLYS, v undergroundu uznávaných YELLOW EYES a folkově psychedelických HEXVESSEL.

Z gotické scény uvítá Brutal populární industriálně laděné DEATHSTARS a post-punkově laděné UNTO OTHERS. Z temných bažin se vyhrabou finští melodici KALMAH a ze zámoří dorazí heavy-rock-metaloví SOIL. CYNIC, američtí „tech metalisti“ přivezou na Brutal speciální Focus set k reedici jejich ikonického debutového alba. Svou originální hudbu dovezou také 8-bitoví počítačoví MASTER BOOT RECORD nebo brutálně upřímní post-hardcoroví SVALBARD.

Do moshpitu se připravte skočit také na pořádnou dávku hardcoru, protože po šesti letech se na BA vrátí MADBALL. Poprvé na BA vystoupí také etablovaní CANCER BATS, SHOW ME THE BODY se svou jedinečnou a inovativní hudební identitou a THIS IS HELL, metal punk freaks známí pro svá intenzivní a energická živá vystoupení.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace