Nový Spark
venku od 2. dubna
Deep Look Inside – detailní zpověď frontmana DEATHSTARS

Deep Look Inside – detailní zpověď frontmana DEATHSTARS

Dokázali jsme se dostat pod kůži již mnoha hudebníkům. Vyzpovídali jsme již mnoho hvězd, které všichni tak milujeme. Ve spojitosti s naší Deep Look Inside rubrikou jsme se chopili šance dostat co nejvíce informací z frontmana kapely DEATHSTARS, Andrease Bergha. Zjistili jsme vše, od data narození, přes jeho snové představy až po metodu zvládání stresu během turné. Pokud byste si chtěli přečíst celý rozhovor, stačí mrknout do nového Sparku!

DEATHSTARS jsou známí především pro své tvrdé industriální melodie s hororovými a pesimistickými motivy a až démonickým zjevem. Za svou kariéru vydali pět studiových alb. Jistě jste si někdy v životě dupali do rytmu písní z desky „The Perfect Cult” a přemýšleli, jaký příběh se skrývá za jejich tvorbou.

Nové album „Everything Destroys You“ kupujte na Sparkshopu

Nás kapela opravdu zaujala, tudíž jsme se rozhodli pátrat trochu hlouběji. V rámci naší „Deep Look Inside” rubriky se nám podařilo spojit s frontmanem DEATHSTARS, Adreasem Berghem. Za dobu fungování Sparku již máme tušení o životě rockových hvězd, nicméně každý ze zpovídaných ukrývá jiná tajemství. V rozhovoru s Andreasem jsme zjistili mnohé, od oblíbené barvy až po dávné vzpomínky z dětství či stresu během vystupování. Abychom vás nenapínali příliš, poodhalíme vám kousek rozhovoru.

Pokud bys měl tu možnost, změnil bys něco ve svém životě?
Asi ani ne. Nebo vlastně dost lituju toho, že jsem přestal jezdit na skejtu. Už se k tomu nikdy nemůžu vrátit. Měl jsem rád i snowboard, to je pro mě taky už minulost. Na pódiu hodně skáču a padám na kolena, totálně jsem si je tím odrovnal. Už nemůžu nic a vlastně tohle jsem nikdy nikomu neřekl.

Cítíš se jako rock star?
Ne. My jsme jen lidi v kapele. Rockstar, to jsou KISS nebo ROLLING STONES. Pokud nehraješ na stadionech a netopíš se díky hudbě v penězích, jsi jen obyčejný člověk, co má kapelu.

O čem byl tvůj poslední sen?
Na turné mívám hodně živé sny. Spal jsem chvilku před tím, než jsi přišla na rozhovor. Zdálo se mi něco o tátovi. Byl jsem u něj doma v norských lesích. Ale nevzpomenu si na příběh, zůstal jen pocit, že to mělo pozitivní zabarvení.

Vsadíme se, že byste ihned chtěli vědět víc. Jaké vzpomínky chová na začátky s kapelou? Jaké jsou jeho hudební idoly? Jak si dokonce představuje vlastní pohřeb? To vše se můžete dozvědět, stačí si pořídit únorové číslo Sparku, třeba u nás na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace