Nový Spark
venku od 2. května
POWER 5 oslaví 20 let existence exkluzivním CD

POWER 5 oslaví 20 let existence exkluzivním CD

Česká heavymetalová skupina POWER 5 oslaví v březnu 2016 již 20 let své existence. Během těchto let skupina vydala šest řadových alb, jeden DVD nosič a odehrála stovky festivalů, koncertů a objevila se také po boku světových hvězd metalu jako jsou ACCEPT, EDGUY nebo HELLOWEEN. A slavit se bude ve velkém stylu. Mimo výročního koncertu, vydá skupina hned dva CD nosiče - řadovou desku a také exkluzivní výběr toho nej POWER 5.

„Chceme se našim fanouškům za tolik let přízně odvděčit něčím speciálním. Byly různé varianty a v nich vždy figurovalo nové CD. Ale to se nám zdálo málo a nakonec zvítězila varianta dvoj CD, kdy první disk ponese zcela nové písně dalšího řadového alba a druhý disk bude plnohodnotným POWER 5 - BEST OF albem s těmi nejlepšími skladbami z naší historie,“ upřesňuje frontman kapely Olin Škrabal.

Sestava POWER 5 se rozrostla o klávesové nástroje, které obsluhuje Martin Valčík. Tímto byla nastavena i staronová dimenze v tvorbě skupiny. Po létech se vrací k původnímu modelu bandu. Skladby obsahují spousty dvojsól kytara-klávesy, motivů vážné hudby, úderné rytmiky a melodických zpěvových linek. Vydání alba je plánováno na březen 2016, ale kapela se už nyní nachází ve vsetínském Metal Gate Studiu, kde už měsíc pod producentskou taktovkou Libora Kukuly pracuje na nových písničkách. Alfou a omegou kvalitního alba jsou dnes peníze. Nahrávání i samotná výroba CD je nákladná záležitost a tak se skupina POWER 5 rozhodla požádat fanoušky o pomoc už nyní. Vybrala si k tomu dnes už standartní formát podpory přes startovací webové portály. Vznikla tak kampaň na serveru www.startovac.cz , kde můžou fanoušci přispět na různými částkami a za ty dostanou zajímavou odměnu.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
22.05. YES
23.05. TOOL
26.05. DREAM THEATER, DEVIN TOWNSEND
26.05. SCORPIONS
26.05. MARDUK
27.05. MARDUK
27.05. KORN
28.05. MARDUK
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace