Nový Spark
venku od 2. května
POWER TRIP: Thrashová naděje jak hrom

POWER TRIP: Thrashová naděje jak hrom

Texaští thrashoví maniaci POWER TRIP začali plnit stránky a weby metalových médií minulý rok, kdy jejich deska „Nightmare Logic“ způsobila velké pozdvižení a dosud se o ní hodně mluví. Chlapci tupě nekopírují 80s, ale vnášejí do stylu hodně svého. Do aktuálního čísla jsme zařadili rozhovor se zpěvákem Rileyem.

„Musíme zvednout zadky a jít do ulic protestovat, jinak se nikdy nic k lepšímu nezmění. Korporace, politici, vysocí bankéři mají na svých rukou krev. Je jim absolutně jedno, že většina lidstva skomírá v nelidských podmínkách. Vedou nás do válek, ze kterých mají prospěch pouze oni, rozsévají utrpení. Měli bychom jim ukázat, že tuhle noční můru nepřijmeme!“ odpověděl Riley na otázku Vládi Třískaly, jaké je poselství textů POWER TRIP a jak vidí současnou společnost.


Celý rozhovor najdete v rubrice Holocaust Nightmare na stranách 94-95. Spark je k dostání v každé pořádné trafice a elektronicky zde. POWER TRIP k nám zavítali již dvakrát v tomto roce a ukážou se ještě na Brutal Assaultu.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
31.05. Metalfest Open air
01.06. Sorfest
01.06. Legendy 10
03.06. Alice in Chains, Black Rebel Motorcycle Club
04.06. Tool
04.06. Slayer
06.06. Smashing Pumpkins
07.06. Rock im Park
08.06. Československý Rockfest
09.06. Nunslaughter, Disparage, Inferia, Blodride
A co FAKKER!?