Nový Spark
venku od 1. června
Představuje se Fajnrock TV

Představuje se Fajnrock TV

Kdo jste novinku ještě nezaznamenali, od přelomu letních prázdnin vysílá první rocková televize v ČR – Fajnrock TV. "Prezentujeme zahraniční a samozřejmě i český rock od 60. let po současnost. Dáváme prostor i méně známým českým rockerům. Díky rozsáhlému hudebnímu spektru našeho programu - od rock popu až po hard & heavy a hardcore - oslovujeme široké spektrum populace od 15 do 60 let. Diváci se mohou těšit na super muziku v žánrově a časově dělených rockových blocích. V programu nechybí ani záznamy z koncertů nebo TV ROCKPARÁDA – česká rocková hitparáda. Připravujeme i další autorské pořady, v nichž si budete moci vychutnat rozhovory a profily zahraničních a českých rockových hvězd. Dále např. ROCK NOVINY, které vám budou přinášet aktuality z oblasti rockového dění u nás i v zahraničí a další," představuje své dítko tým Fajnrock TV.

Plnohodnotné digitální vysílání lze sledovat u deseti územních kabelových operátorů a od 1. září také na internetu. "Jsme velice rádi, že se nám podařilo ve spolupráci s firmou SELF SERVIS – provozovatelem sítí HD-SIGNAL a HD kabel – doladit během srpna kvalitní přenos vysílání i do internetové sítě a nabídnout tak náš program široké veřejnosti. Doufáme, že dotáhneme do zdárného konce i jednání s některými dalšími operátory, které nebudeme zatím ze strategických důvodů jmenovat. Pokud se nám bude dařit jen z 50% jak máme naplánováno, tak bude FRTV velmi dobře dostupná i v dalších vysílacích systémech a nejen na území ČR. Věříme, že přineseme divákům radost jak z dobré muziky, tak i z originálních autorských pořadů a staneme se oblíbenou a žádanou televizí," dodal Petr Kůsa, programový ředitel FRTV.

Více najdete na: http://www.fajnrocktv.cz

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
31.05. IRON MAIDEN
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace