Nový Spark
venku od 1. srpna
Představuje se THE L.I.F.E. PROJECT s Joshem Randem ze STONE SOUR

Představuje se THE L.I.F.E. PROJECT s Joshem Randem ze STONE SOUR

Multiinstrumentalista, skladatel a dlouholetý kytarista rockových STONE SOUR Josh Rand spojil síly se zpěvačkou PARALANDRA Casandrou Carsonovou a vdechli život nové kapele THE L.I.F.E. PROJECT.

Společně s ohláškami nového projektu vypustila dvojice první skladbu „The Nothingness“. První ucelený materiál v podobě pětiskladbového EP slibuje duo na letošní léto. Instrumentální část včetně aranží a produkce dal do kupy Josh Rand, který materiál zkomponoval ve svém domácím studiu. Mix si vzal na starost Josh Wilbur (KORN, MEGADETH, LAMB OF GOD, PARKWAY DRIVE).

Pro Randa je THE L.I.F.E. PROJECT prvním hudebním počinem od chvíle, kdy STONE SOUR loni v létě ohlásili blíže nespecifikovanou pauzu. Pro Casandru Carson půjde o skvělou příležitost předvést svůj silný hlas mimo PARALANDRU, která se naposledy připomněla EP „Ascension“ (2018) a singlem „Love Will Win“ (2019).

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace