Nový Spark
venku od 2. května
Překvapí METALLICA na titulce květnového čísla?

Překvapí METALLICA na titulce květnového čísla?

Obálka květnového Sparku nejspíš nepřekvapí. METALLICA vydala nové album a je tak načase otevřít věčnou debatu. Na jedné z jejich stran jsou fanoušci, kteří na kapelu nedají dopustit, na té druhé posluchači, kteří jí vyčítají stagnaci, zapouzdření ve vlastním stylu, zpomalení a vyměknutí. Je však nadevše jasné, že METALLICA žije ve svém vlastním světě, do kterého nahlížíme hned na deseti stránkách, jejichž součástí je i jeden – troufáme si říct ne až tak čekaný – rozhovor, a k tomu jsme jako bonus zařadili bývalého baskytaristu Jasona Newsteda mezi Rockové mohykány. Recenze pak je samozřejmostí a plakáty dilematem – METALLIKU totiž najdete na obou stranách megaposteru.

Krom toho se však v aktuálním čísle můžete těšit na rozhovory s BURNING WITCHES, THE 69 EYES, A. A. Williams nebo Kenny Wayne Shepherdem, z českých jmen se dostává na PANOPTIKO, FORREST JUMP, Prothea v Deep Look Inside a Oldu Říhu v Ušním průplachu.

Po dubnovém rozhovoru k novému albu HOLY MOSES Vláďa Třískala se Sabinou Classen načínají obsáhlejší vyprávění v rámci rubriky Old School Memories, na pokračování je též povídání s renomovaným producentem Billem Metoyerem či blackmetalové putování po zemích severských.


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace