Nový Spark
venku od 1. června
Překvapí METALLICA na titulce květnového čísla?

Překvapí METALLICA na titulce květnového čísla?

Obálka květnového Sparku nejspíš nepřekvapí. METALLICA vydala nové album a je tak načase otevřít věčnou debatu. Na jedné z jejich stran jsou fanoušci, kteří na kapelu nedají dopustit, na té druhé posluchači, kteří jí vyčítají stagnaci, zapouzdření ve vlastním stylu, zpomalení a vyměknutí. Je však nadevše jasné, že METALLICA žije ve svém vlastním světě, do kterého nahlížíme hned na deseti stránkách, jejichž součástí je i jeden – troufáme si říct ne až tak čekaný – rozhovor, a k tomu jsme jako bonus zařadili bývalého baskytaristu Jasona Newsteda mezi Rockové mohykány. Recenze pak je samozřejmostí a plakáty dilematem – METALLIKU totiž najdete na obou stranách megaposteru.

Krom toho se však v aktuálním čísle můžete těšit na rozhovory s BURNING WITCHES, THE 69 EYES, A. A. Williams nebo Kenny Wayne Shepherdem, z českých jmen se dostává na PANOPTIKO, FORREST JUMP, Prothea v Deep Look Inside a Oldu Říhu v Ušním průplachu.

Po dubnovém rozhovoru k novému albu HOLY MOSES Vláďa Třískala se Sabinou Classen načínají obsáhlejší vyprávění v rámci rubriky Old School Memories, na pokračování je též povídání s renomovaným producentem Billem Metoyerem či blackmetalové putování po zemích severských.


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace