Nový Spark
venku od 1. března
Protheus – Pivo, rokenrol a ženy, ženy, ženy…

Protheus – Pivo, rokenrol a ženy, ženy, ženy…

Protheus, který letos končí životní etapu v roli frontmana DYMYTRY, s nimiž se rozloučil ve velkém stylu koncertem ve vyprodané O2 areně, pokračuje v sólové dráze. První prosincový den mu vyjde druhá vlastní deska „Nepřestávej snít“. Jako první z ní představuje říznou rockovou pecku „Ženy, ženy, ženy“.

„Navázat na ,Závislosti‘ nebylo úplně jednoduchý, protože jsme tu desku chystali a mazlili skoro dva roky, ale myslím, že ,Nepřestávej snít‘ je víc než důstojný pokračování. Je to dospělá a poctivá deska. Nemusím ani sobě ani nikomu nic dokazovat. Je to o radosti z muziky a ze života,“ říká k čerstvému materiálu Protheus.

Protheovu novinku seženeš na Sparkshopu

Prezentovaná ukázka je odkazem na motto jarního turné – Sex, pivo a rokenrol –, na které se Protheus vydá s kapelou KOMUNÁL, s níž ho pojí dlouholetá spolupráce i přátelství. Startuje v únoru příštího roku. Vstupenky za nejlepší cenu si můžete pořídit už teď, ostatně i jako novou desku, kterou Protheus jednoznačně dokazuje, že nebude stát ve stínu své dnes už bývalé kapely, jejíž jméno domácí metalovou scénou v posledních letech cloumalo jako máloco jiného. Spíš naopak.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace