Nový Spark
venku od 1. června
Proti proudu řeky s novým klipem AMORPHIS

Proti proudu řeky s novým klipem AMORPHIS

Finští vypravěči mýtických příběhů AMORPHIS se v singlu „On the Dark Waters“ noří do temných vod a videem vzdávají hold finské zimní krajině. Po zhlédnutí videoklipu z dílny režiséra Pekka Hary vám možná bude trochu chladno.

AMORPHIS vydávají své čtrnácté studiové album „Halo“ 11. února. Zatím jedinou ukázkou byl videoklip k singlu „The Moon“. Jako druhé lákadlo Finové zvolili skladbu „On the Dark Waters“, ve které se hojně objevují pro kapelu typické orientální motivy. Na druhou stranu je skrz naskrz ledově finská.

Dvorní textař kapely Pekka Kainulainen se vyjádřil o námětu písně: „Napadlo mě obrátit směr proudu Tuonely – říše mrtvých ve finské mytologii, kterou protéká řeka. Začal jsem tedy psát od momentu smrti. A najednou smrt nebyla konec, ale začátek.“

V novém čísle Sparku nabízíme rozhovor s kapelou o novém albu, ale také důsledný rozbor celé diskografie. Seženete v každé lepší trafice nebo na Sparkshopu.

Desku můžete předobjednat zde.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace