Nový Spark
venku od 3. června
Proti proudu řeky s novým klipem AMORPHIS

Proti proudu řeky s novým klipem AMORPHIS

Finští vypravěči mýtických příběhů AMORPHIS se v singlu „On the Dark Waters“ noří do temných vod a videem vzdávají hold finské zimní krajině. Po zhlédnutí videoklipu z dílny režiséra Pekka Hary vám možná bude trochu chladno.

AMORPHIS vydávají své čtrnácté studiové album „Halo“ 11. února. Zatím jedinou ukázkou byl videoklip k singlu „The Moon“. Jako druhé lákadlo Finové zvolili skladbu „On the Dark Waters“, ve které se hojně objevují pro kapelu typické orientální motivy. Na druhou stranu je skrz naskrz ledově finská.

Dvorní textař kapely Pekka Kainulainen se vyjádřil o námětu písně: „Napadlo mě obrátit směr proudu Tuonely – říše mrtvých ve finské mytologii, kterou protéká řeka. Začal jsem tedy psát od momentu smrti. A najednou smrt nebyla konec, ale začátek.“

V novém čísle Sparku nabízíme rozhovor s kapelou o novém albu, ale také důsledný rozbor celé diskografie. Seženete v každé lepší trafice nebo na Sparkshopu.

Desku můžete předobjednat zde.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
13.06. BRUJERIA
13.06. CZECH DEATH FEST
13.06. FIT FOR A KING, SHADOW OF INTENT
14.06. BRUJERIA, ABORTION, ATTACK OF RAGE
17.06. BIOHAZARD, DOWNSET
17.06. ALICE COOPER
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace