Nový Spark
venku od 1. prosince
Proti proudu řeky s novým klipem AMORPHIS

Proti proudu řeky s novým klipem AMORPHIS

Finští vypravěči mýtických příběhů AMORPHIS se v singlu „On the Dark Waters“ noří do temných vod a videem vzdávají hold finské zimní krajině. Po zhlédnutí videoklipu z dílny režiséra Pekka Hary vám možná bude trochu chladno.

AMORPHIS vydávají své čtrnácté studiové album „Halo“ 11. února. Zatím jedinou ukázkou byl videoklip k singlu „The Moon“. Jako druhé lákadlo Finové zvolili skladbu „On the Dark Waters“, ve které se hojně objevují pro kapelu typické orientální motivy. Na druhou stranu je skrz naskrz ledově finská.

Dvorní textař kapely Pekka Kainulainen se vyjádřil o námětu písně: „Napadlo mě obrátit směr proudu Tuonely – říše mrtvých ve finské mytologii, kterou protéká řeka. Začal jsem tedy psát od momentu smrti. A najednou smrt nebyla konec, ale začátek.“

V novém čísle Sparku nabízíme rozhovor s kapelou o novém albu, ale také důsledný rozbor celé diskografie. Seženete v každé lepší trafice nebo na Sparkshopu.

Desku můžete předobjednat zde.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace