Nový Spark
venku od 1. března
První dokumentární film o životě Ronnieho Jamese Dia má svůj trailer

První dokumentární film o životě Ronnieho Jamese Dia má svůj trailer

Historicky první dokument o životě a době legendární metalové ikony Dio: Dreamers Never Die bude promítán 28. září a 2. října v kinech po celém světě, a to i v Česku. Nyní si můžete pustit trailer.

VSTUPENKY SEŽENETE ZDE

Produkce filmu se ujala zpěvákova vdova a jeho dlouholetá manažerka Wendy Dio. Dokument, který je plně autorizovaný pozůstalými, se ponoří hluboko do Diova neuvěřitelného vzestupu na metalové scéně. Od jeho začátků v 50. letech, přes jeho rané dny v ELF a RAINBOW, nahrazení Ozzyho Osbourna v BLACK SABBATH, až po finální upevnění jeho statusu ultimátní rockové legendy s vlastní kapelou DIO.

Film obsahuje dosud neviděné záběry a osobní fotografie. Zachycuje důvěrné chvíle s jeho nejbližšími kolegy, rodinou a přáteli, mezi nimi figuruje jeho manželka Wendy, dále se objeví Tony Iommi, Geezer Butler, Glenn Hughes, Vinny Appice, Lita Ford, Rob Halford, Sebastian Bach, Eddie Trunk nebo Jack Black. Všichni divákům přibližují jednoho ze skutečných hrdinů rokenrolu a nejoblíbenějších osobností metalového světa.

MERCH OD DIO NA SPARKSHOPU

Dokument bude v České republice vysílat například Premiere Cinemas v Praze, Olomouci či Teplicích, Bio Oko v Praze, kino Scala v Brně, Bio Central v Hradci Králové, kino Jitřenka v Semilech a další kina ve Frýdku-Místku nebo Hodoníně.


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
24.03. APOCALYPTICA, EPICA
25.03. CANNIBAL CORPSE, DARK FUNERAL, INGESTED, STORMRULER
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace