Nový Spark
venku od 1. července
První informace k novince U.D.O. jsou konečně venku

První informace k novince U.D.O. jsou konečně venku

Heavymetalový předák Udo Dirkschneider je nedostižný ve své zarputilosti. Přes naskakující roky nesedí s rukama v klíně a využije každé příležitosti, jak dostat svou muziku mezi lačné fanoušky. Nejnovějším počinem je ohlášená studiovka U.D.O. „Game Over“.

Předobjednejte si nové album už teď v našem Sparkshopu

Nové album s pořadovým číslem osmnáct se objeví 22. října a bude obsahovat úctyhodných šestnáct skladeb. Naposledy se U.D.O. připomněli letos začátkem jara živákem „Live in Bulgaria 2020 – Pandemic Survival Show“. Vloni v červenci vyšel počin „We Are One“, který je kromě účastí starých parťáků výjimečný také angažováním Das Musikkorps der Bundeswehr, tedy německého armádního orchestru.

O chystané novince U.D.O. se pro Spark lehce rozpovídal sám principál Udo Dirkschneider už začátkem letošního roku. „Desku budeme točit na jaře, a naším záměrem je vyjet s ní ven po skončení léta. Má na ni navázat turné, které doufám, už bude povoleno. Já zatím zůstávám na Ibize, a do Německa se chystám na začátku března dodělat nějaká interview pro rádia, a pak pracovat ve studiu. Jsem zvědavý, jak všechno dopadne, protože zavírají ostrov. Z Ibizy se letadlem dostaneš, kam potřebuješ, ale zpátky už tě nepustí,“ prohlásil se smíchem zpěvák.

Je tedy zřejmé, že vše dopadlo dobře, plánované vydání na konci léta se opozdí pouze o několik týdnů a zbývá už jen čekat, jaká novinka bude. Mimo termínu vydání a tracklistu zveřejnila kapela i přední obal.

Tracklist:

1 Fear Detector
2 Holy Invaders
3 Prophecy
4 Empty Eyes
5 I See Red
6 Metal Never Dies
7 Kids And Guns
8 Like A Beast
9 Don't Wanna Say Goodbye
10 Unbroken
11 Marching Tank
12 Thunder Road
13 Midnight Stranger
14 Speed Seeker
15 Time Control
16 Metal Damnation

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace