Nový Spark
venku od 3. června
První jména v sestavě Brutal Assaultu 2023!

První jména v sestavě Brutal Assaultu 2023!

Po první vlně vstupenek na 26. ročník Brutal Assaultu se zaprášilo, je proto třeba začít odhalovat, na co se natěšení fanoušci mohou těšit. I když aktuálně potvrzená desítka kapel působí značně deathmetalově, fanoušci vyhledávající v sestavě festivalu diverzitu a novum, se nemusí obávat, v příští várce se kormidlo otočí zas jiným směrem.

Těžko v aktuální desítce vybrat silnějšího interpreta, když se to v ní pilíři žánrů jen blyští. Začněme návratem hardcore legendy BIOHAZARD, která od roku 2015 nekoncertuje, nenahrává. Ale správný čas nadešel a Biohazard v původní sestavě si na vás chystají ty nejtěžší kalibry!

Poprvé na Brutalu budou excentričtí coristé BEARTOOTH, jejichž koncerty jsou doslova explozivní. Poprvé se ukáží též old school smrťáci GATECREEPER nebo kanadský tech-death uragán ARCHSPIRE.

Update však má sílu deathmetalové legie. Jak by ne, nesmrtelný kult „Legion“ přivezou DEICIDE k jeho 30 letům. Novinky se naopak dají očekávat od drtících DYING FETUS, uctít (sic!) bude možno i švédské bohy HYPOCRISY, kultovní NAPALM DEATH či samotný konvoj smrti z Údolí králů, který opět doputuje až do Josefova: NILE.

V neposlední řadě jsou na soupisce TRIVIUM. Do party Matta Heafyho se na posledních třech deskách opět navrátilo mladické nadšení, čímž Trivium nazpět získali nejen energii, rychlost a dynamiku, ale i průrazné riffy a zapamatovatelné melodie včetně chytlavých, ne vtíravých refrénů. A jejich nový singl ukazuje, že v tom míní dál pokračovat!

Lupeny na Brutal Assault seženeš na www.brutalassault.cz

My brzy budeme pokračovat v dalším odhalování line-upu Brutalu číslo 26, vy si mezitím můžete atmosféru festivalu připomenout v loňském Aftermovie. Zůstaňte naladěni!

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
19.06. HATEBREED, CROWBAR
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace