Nový Spark
venku od 1. srpna
PUBLIC RELATIONS vydávají své páté album

PUBLIC RELATIONS vydávají své páté album

Ostravská elektro-rocková kapela PUBLIC RELATIONS vydává 2.2.2020 své páté album s názvem „Překonej svůj strach“. To obsahuje 9 skladeb, které PR natočili ve vlastním studiu. O mix a mastering se tradičně postaral baskytarista Tomáš Klos.

Na albu se kromě členů kapely představí i několik hostů, mimo jiné známý herec a režisér Milan Šteindler. Album vznikalo v době, kdy se zpěvák a textař Jan Comar Ražnok rozhodl PUBLIC RELATIONS opustit. Díky tomu se na něj dostaly i skladby, které by jinak zřejmě nikdy vydány nebyly.


Tímto albem se PR s Janem Ražnokem, který byl členem kapely od roku 2013 a významně ji ovlivnil, loučí a uzavírají tak další éru její patnáctileté existence. Honzovým nástupcem se stává Přemysl Weber, který s PUBLIC RELATIONS poprvé vystoupil na povánočním koncertu v ostravském KD Akord.

Album „Překonej svůj strach“ vychází jak na CD, které bude k dostání výhradně na koncertech kapely nebo na jejím webu https://public.relations.cz, tak celosvětově v digitální distribuci. K poslechu a koupi bude k dispozici ve službách Spotiify, Apple Music, Google Music Play a více než 200 dalších on-line obchodech.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace