Nový Spark
venku od 1. září
PUBLIC RELATIONS vydávají své páté album

PUBLIC RELATIONS vydávají své páté album

Ostravská elektro-rocková kapela PUBLIC RELATIONS vydává 2.2.2020 své páté album s názvem „Překonej svůj strach“. To obsahuje 9 skladeb, které PR natočili ve vlastním studiu. O mix a mastering se tradičně postaral baskytarista Tomáš Klos.

Na albu se kromě členů kapely představí i několik hostů, mimo jiné známý herec a režisér Milan Šteindler. Album vznikalo v době, kdy se zpěvák a textař Jan Comar Ražnok rozhodl PUBLIC RELATIONS opustit. Díky tomu se na něj dostaly i skladby, které by jinak zřejmě nikdy vydány nebyly.


Tímto albem se PR s Janem Ražnokem, který byl členem kapely od roku 2013 a významně ji ovlivnil, loučí a uzavírají tak další éru její patnáctileté existence. Honzovým nástupcem se stává Přemysl Weber, který s PUBLIC RELATIONS poprvé vystoupil na povánočním koncertu v ostravském KD Akord.

Album „Překonej svůj strach“ vychází jak na CD, které bude k dostání výhradně na koncertech kapely nebo na jejím webu https://public.relations.cz, tak celosvětově v digitální distribuci. K poslechu a koupi bude k dispozici ve službách Spotiify, Apple Music, Google Music Play a více než 200 dalších on-line obchodech.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
10.10. LIVESTREAM ARMORED SAINT
17.10. LIVESTREAM OBITUARY
30.10. LIVESTREAM CRADLE OF FILTH
31.10. LIVESTREAM MOONSPELL
05.11. Nick Cave Alone at Alexandra Palace v kinech
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
A co FAKKER!?