Nový Spark
venku od 1. února
RAMMSTEIN brojí proti spekulantům se vstupenkami, u soudu uspěli proti společnosti Viagogo

RAMMSTEIN brojí proti spekulantům se vstupenkami, u soudu uspěli proti společnosti Viagogo

RAMMSTEIN pokračují v boji proti společnosti Viagogo. Soudně si vymohli, aby nemohla prodávat vstupenky na koncerty jejich nadcházejícího evropského turné. Navazují tak na obdobnou kauzu z roku 2019.

Viagogo je přední světovou burzou a přeprodejcem vstupenek, často však čelí kritice, jelikož je prodává dráž, než pořadatelé či prvořadí prodejci. To samo o sobě nezákonné není, nicméně i tuzemský dTest upozorňuje, že u Viagogo dochází k situacím, kdy jednu vstupenku prodá více zákazníkům, čímž dochází k podvodu, eventuelně i k trestnému činu.

RAMMSTEIN na Sparkshopu

„Kupující si často neuvědomují, že nekupují vstupenku od pořadatele, ale od sekundárního prodejce,“ zdůvodňuje právní zástupce RAMMSTEIN Sebastian Ott. „Soudce tento nedostatek uznal a jednal. Jsme rádi, že okresní soud v Hamburku sdílí náš názor a důsledně se postavil proti porušování zákona.“

Jedinou společností, která může vstupenky na koncerty RAMMSTEIN prodávat, tak je Eventim, přičemž vstupenka musí obsahovat jednoznačnou identifikaci jejího držitele. Ten navíc takovou vstupenku na jméno nemůže přeprodat, respektive může, ale pouze přes platformu fanSALE spadající právě pod Eventim.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace