Nový Spark
venku od 1. června
RAMMSTEIN zahrají příští květen v Praze

RAMMSTEIN zahrají příští květen v Praze

Německá grupa RAMMSTEIN opět navštíví matičku stověžatou. Do Prahy se vrátí po šesti letech od svého posledního vyprodaného koncertu, a to 28. 5. 2017 v pražském Edenu.

Kapela RAMMSTEIN patří již léta k nejlepšímu německému hudebnímu exportu. Šestičlenné seskupení, které odstartovalo svoji hudební pouť v roce 1994, doposud po světě prodalo miliony alb, singlů a DVD a získalo nespočetné množství zlatých a platinových ocenění. Největší obdiv svých fanoušků ale RAMMSTEIN sklízejí na koncertních pódiích. Jejich živá vystoupení jsou plná pyrotechnických efektů, obscénních gest, vizuálních vychytávek a především energie. Pokud je hudba RAMMSTEIN ideální jako soundtrack pro budování velkých monumentů v poušti, pak někde v divočejším světě stojí impozantní stavba budovaná 22 let šesti umělci pocházející z Východního Berlína. Velmi silné jádro kapely tvoří perfektní souhra kytaristů Richarda Z. Kruspe a Paula Henryho Landerse ve skvělém doprovodu baskytary Olivera Riedela a bubeníka Christopha „Doom“ Schneidera. Samozřejmě nelze opomenout výjimečný talent klávesisty doktora Christiana „Flake“ Lorenze, jehož klávesy dotvářejí nezaměnitelný zvuk kapely. Frontmanem kapely je zpěvák Till Lindemann, který je v současné době bezpochyby jedním z nejosobitějších vokalistů na světě.

RAMMSTEIN během koncertů vytváří velkolepou show, která nechá chladným málokoho. Již od začátků, které se datují do roku 1993, hraje kapela tvrdý a úderný metalový rock, který je však výrazně ovlivněn taneční hudbou. RAMMSTEIN vůbec velmi rádi kombinují protikladné ingredience. V jejich hudbě se na jednu stranu mísí tvrdost teutonských rytířů, texty jsou však o vztazích mezi lidmi a lásce. Díky koncertním show, kde si členové kapely mění velmi často převleky a nebojí se použít ani pyrotechnických efektů, mají RAMMSTEIN pověst výborné koncertní skupiny. Že to pánové na živo opravdu umí, se české publikum přesvědčilo naposledy v roce 2011 v rámci vyprodaného pražského koncertu.

„Existují lidé, kteří si myslí, že jsme neuvěřitelně vtipní a lidé, kteří si myslí, že jsme neuvěřitelně vážní,“ řekl kytarista Paul Landers. „Je to jen o osobním názoru. Myslím, že v tomto ohledu jsme něco jako zrcadlo – jakékoliv názory nebo vnímání lidí se v naší tvorbě odráží rovnou zpátky na ně ...“

VSTUPENKY V SÍTÍCH WWW.TICKETPRO.CZ A WWW.TICKETPORTAL.CZ
CENY VSTUPENEK: 1 490 - 2 250 KČ
VSTUPENKY V PRODEJI OD 25.11.2016 OD 9:00 HOD.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
15.10. HELLOWEEN
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
26.10. APOCALYPTICA, EPICA
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
A co FAKKER!?