Nový Spark
venku od 3. října
RAMMSTEIN vydají nové album v dubnu. Předprodej na Sparkshopu zahájen!

RAMMSTEIN vydají nové album v dubnu. Předprodej na Sparkshopu zahájen!

Jedna z nejočekávanějších desek letošního roku konečně dostala datum vydání – 29. dubna. Osmé album industriálních Němců se bude jmenovat „Zeit“ a kapela fanouškům jako první lákadlo připravila videoklip k titulní skladbě.

Předobjednej si album „Zeit“ na Sparkshopu!

Velkolepý klip režíroval herec a hudebník Robert Gwisdek, který s kapelou spolupracoval vůbec poprvé. Další zajímavostí je, že oficiální fotky kapely fotil Bryan Adams (ano, interpret dojáku „(Everything I Do) I do It For You“. Kanadský muzikant je také autorem snímku na přebalu alba, kde kapelu zachytil na impozantním památníku leteckého výzkumu v Berlíně.

„Zeit“ je baladou, ve které rezonuje Lindemannův velitelský baryton přes slavností klavírní akordy a andělský sbor sirén. Píseň pojednává o pomíjivosti, smrtelnosti a vzácném štěstí přítomného okamžiku.

Fanoušci se můžou těšit dokonce na tři verze titulní skladby – jako bonus RAMMSTEIN vydají meditativní verzi islandského multiinstrumentalisty Ólafura Arnaldse a elektro remix producenta Roberta Kocha.

RAMMSTEIN zahájí své evropské turné 15. a 16. května dvěma koncerty v pražských Letňanech.


Nový Spark
venku od 3. října
Kalendář akcí
04.10. POLARIS, ALPHA WOLF, GRAVEMIND, STEPSON
04.10. THREE DAYS GRACE
06.10. SPARK FRESH BLOOD - TORRAX, ARAWN, RISE OF SURYA
07.10. GAAHLS WYRD, GAEREA, SAOR
09.10. MOONSPELL, MY DYING BRIDE, BORKNAGAR, WOLFHEART, HINAYANA
10.10. ALL THEM WITCHES
11.10. PARADISE LOST
12.10. CRADLE OF FILTH, ALCEST
12.10. PARADISE LOST
13.10. DESTRAGE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace