Nový Spark
venku od 1. června
RAMMSTEIN vydají nové album v dubnu. Předprodej na Sparkshopu zahájen!

RAMMSTEIN vydají nové album v dubnu. Předprodej na Sparkshopu zahájen!

Jedna z nejočekávanějších desek letošního roku konečně dostala datum vydání – 29. dubna. Osmé album industriálních Němců se bude jmenovat „Zeit“ a kapela fanouškům jako první lákadlo připravila videoklip k titulní skladbě.

Předobjednej si album „Zeit“ na Sparkshopu!

Velkolepý klip režíroval herec a hudebník Robert Gwisdek, který s kapelou spolupracoval vůbec poprvé. Další zajímavostí je, že oficiální fotky kapely fotil Bryan Adams (ano, interpret dojáku „(Everything I Do) I do It For You“. Kanadský muzikant je také autorem snímku na přebalu alba, kde kapelu zachytil na impozantním památníku leteckého výzkumu v Berlíně.

„Zeit“ je baladou, ve které rezonuje Lindemannův velitelský baryton přes slavností klavírní akordy a andělský sbor sirén. Píseň pojednává o pomíjivosti, smrtelnosti a vzácném štěstí přítomného okamžiku.

Fanoušci se můžou těšit dokonce na tři verze titulní skladby – jako bonus RAMMSTEIN vydají meditativní verzi islandského multiinstrumentalisty Ólafura Arnaldse a elektro remix producenta Roberta Kocha.

RAMMSTEIN zahájí své evropské turné 15. a 16. května dvěma koncerty v pražských Letňanech.


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace