Nový Spark
venku od 2. ledna
RAMMSTEIN vydají nové album v dubnu. Předprodej na Sparkshopu zahájen!

RAMMSTEIN vydají nové album v dubnu. Předprodej na Sparkshopu zahájen!

Jedna z nejočekávanějších desek letošního roku konečně dostala datum vydání – 29. dubna. Osmé album industriálních Němců se bude jmenovat „Zeit“ a kapela fanouškům jako první lákadlo připravila videoklip k titulní skladbě.

Předobjednej si album „Zeit“ na Sparkshopu!

Velkolepý klip režíroval herec a hudebník Robert Gwisdek, který s kapelou spolupracoval vůbec poprvé. Další zajímavostí je, že oficiální fotky kapely fotil Bryan Adams (ano, interpret dojáku „(Everything I Do) I do It For You“. Kanadský muzikant je také autorem snímku na přebalu alba, kde kapelu zachytil na impozantním památníku leteckého výzkumu v Berlíně.

„Zeit“ je baladou, ve které rezonuje Lindemannův velitelský baryton přes slavností klavírní akordy a andělský sbor sirén. Píseň pojednává o pomíjivosti, smrtelnosti a vzácném štěstí přítomného okamžiku.

Fanoušci se můžou těšit dokonce na tři verze titulní skladby – jako bonus RAMMSTEIN vydají meditativní verzi islandského multiinstrumentalisty Ólafura Arnaldse a elektro remix producenta Roberta Kocha.

RAMMSTEIN zahájí své evropské turné 15. a 16. května dvěma koncerty v pražských Letňanech.


Nový Spark
venku od 2. ledna
Kalendář akcí
27.01. HARAKIRI FOR THE SKY, SCHAMMASCH, GROZA
28.01. ARAKAIN - 40 let
28.01. KATATONIA + SOLSTAFIR, SOM
28.01. THE AMITY AFFLICTION
29.01. KARNIVOOL + THE OCEAN COLLECTIVE
30.01. REVOCATION, GOATWHORE, ALLUVIAL, CREEPING DEATH
31.01. ACCEPT
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace