Nový Spark
venku od 31. prosince
RAVENOIR: Manifest pekelných ikon…

RAVENOIR: Manifest pekelných ikon…

Brány pekel se po čase znovu otevřely, aby za ohlušujícího dunění erupcí těch nejaktivnějších vulkánů planety vyvrhly do světa zmítajícího se v agónii své čerstvě zrozené syny Temnoty - RAVENOIR.

RAVENOIR je nová formace heretiků, sdružených kolem frontmana Aleshe AD (ROOT), hrající nekompromisní, přesto technicky vycizelovaný black/death metal. Není pochyb o tom, že jejich rouhačský debut „The Darkest Flame Of Eternal Blasphemy“ vnese čerstvý vichr do česko-slovenské blackmetalové scény.


Kromě již zmíněného Aleshe AD (kytara, zpěv) tvoří dále sestavu RAVENOIR baskytarista Igor Hubík (ROOT), bubeník Patrik Sas (THE LEADERS) a kytarista Jakub Önslaughter Maděryč (DEBUSTROL).

V roli hostů se na tomto infernálním opusu představí Jiří BigBoss Valter (ROOT), jenž svým nezaměnitelným přednesem namluvil prolog alba a coby brilantní textař přispěl texty hned ke dvěma písním, a dále celosvětově proslulý kytarista Andy La Rocque (KING DIAMOND), který vyšperkoval svým sólem eponymní skladbu debutu „The Darkest Flame Of Eternal Blasphemy“.

Prvotina neznabohů RAVENOIR vyjde 21. 2. 2021 pod záštitou slovenského labelu GOTHOOM PRODUCTIONS.

Nový Spark
venku od 31. prosince
Kalendář akcí
29.01. LIVESTREAM SCOUR
12.03. LIVESTREAM NIGHTWISH
12.03. APOCALYPTICA, EPICA
13.03. PRIMAL FEAR
20.03. PRIMAL FEAR
05.05. HELLOWEEN
21.09. FROG LEAP
25.09. AXEL RUDI PELL
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?