Nový Spark
venku od 1. srpna
Retro rockeři KADAVAR natočili klip o hledání blažených míst

Retro rockeři KADAVAR natočili klip o hledání blažených míst

Německá stoner/psychedelic rocková sestava KADAVAR připravuje vydání nové desky „Rough Times“ a k ní připravila i tento klip. Zajděte na retro rockovou show KADAVAR 4. listopadu do Nové Chmelnice v Praze.


„Temnota, která nás obklopuje, když se realita zdá černou dírou, období, kdy se snažíme stočit běh věcí tak, abychom unikli těžkosti moderního života a hledáme zkratku do příjemnějšího světa, je naším největším přáním, aby existovaly červí díry, které by nás vzaly do jiné dimenze. Na místo, kde naše myšlenky nejsou otravovány a naše duše mohou volně rezonovat. Hraní muziky vždy bylo pokusem dostat se do toho duševního stavu, kdy je všechno alespoň na jednu sekundu v pořádku. Ačkoli je ‚Into The Wormhole‘ patrně naší nejvíc heavy písní, její filosofie se točí okolo možnosti se dostat do stavu blaženosti rychlostí světla, skrz ČERVÍ DÍRU,“ popisuje myšlenku písničky bubeník Tiger.

Klip se natáčel v pařížském podzemí u zpěváka Francouzů AQUA NEBULA OSCILLATOR Davida Sphaèra.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace