Nový Spark
venku od 1. června
KADAVAR si dělají legraci z retro videí

KADAVAR si dělají legraci z retro videí

Berlínská rocková formace KADAVAR je zde s první singlem čtvrté studiovky „Rough Times“. Píseň „Die Baby Die“ dostala skutečně zajímavý klipový háv. KADAVAR vzali klišé a postupy videi éry 60. a 70. let vytvořili toto.


„Vždycky jsem chtěl udělat odpadní klip se zelenou stěnou ve stylu VHS. Milan z kapely ROTOR věděl přesně co myslím a natočili jsme to za jeden den v Lipsku. Jak si můžete povšimnout, je to sranda. Hodně vrstev, barev a rychlých střihů. Hodně chaosu. Myslím, že se na píseň pasuje skvěle,“ říká vokalista a kytarista v jedné osobě Lupus.

„Rough Times“ vyjde 29. září a 4. listopadu máme berlínské chlapíky společně s MANTAR a DEATH ALLEY v pražské Nové Chmelnici.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
A co FAKKER!?
logo