Nový Spark
venku od 2. prosince
Ripper na elektrickém křesle

Ripper na elektrickém křesle

Tim „Ripper“ Owens potvrdil, že se od něho v nejbližších týdnech dočkáme sólového EP. Konkrétně by měl počin nazvaný „Return to Death Row“ vyjít na konci října, potažmo na začátku listopadu. Půjde tak o první skladby po třinácti letech, které zpěvák s historií v JUDAS PRIEST, ICED EARTH či THE THREE TREMORS vydá pod vlastním jménem, respektive pod hlavičkou RIPPER.

Už nějakou dobu je k poslechu skladba „Embattled“ a ví se i to, že Ripperovi s materiálem pomáhal Jamey Jasta z HATEBREED, který je podepsaný z poslední doby například pod sólovkami Dee Snidera z TWISTED SISTER či Corpsegrindera Fishera z CANNIBAL CORPSE. Nové songy jsou prý tvrdé až brutální.

„Přesvědčily mě věci, co Jamey udělal pro Deeho, od kterého jsem už dlouho nic podobně silného neslyšel,“ říká Owens. „Když jsem mu řekl, že do toho půjdeme, začal mi posílat tvrdší a agresivnější pecky, ale uzpůsobené pro můj hlas. Myslím, že si lidi ten materiál zamilují.“

Nový Spark
venku od 2. prosince
Kalendář akcí
18.12. TILL LINDEMANN
18.12. TARJA
19.12. TARJA
19.12. PROTHEUS
20.12. BUŘINKY II, MALIGNANT TUMOUR
20.12. PROTHEUS
21.12. ...AND OCEANS, MÖRK GRYNING, ANGSTSKRIG
21.12. MELROSE AVENUE, COMASTATIC
28.12. KAMIL STŘIHAVKA & THE LEADERS!
28.12. METALOVÉ VÁNOCE 2025
A co FAKKER!?
logo