Nový Spark
venku od 1. července
Rock for People otevírá brány 40 tisícům návštěvníků

Rock for People otevírá brány 40 tisícům návštěvníků

Právě dnes otevírají brány jednoho z největších tuzemských festivalů Rock for People, který v hradeckém Parku 360 přivítá na čtyři desítky tisíc fanoušků. Rekordní 29. ročník nabídne ve čtyřech dnech na osmi pódiích hudební shows v čele s The Offspring, Bring Me The Horizon, The Prodigy, Yungbludem, Avril Lavigne, Sum 41, Pendulum, a pestrý doprovodný program. Na festival zavítá i hollywoodská hvězda Keanu Reeves se svou kapelou Dogstar, kde hraje na baskytaru.

„Našim fanouškům připravujeme zážitek, který svou pestrostí a atmosférou nikde jinde nezažijí. Zakládáme si na široké programové nabídce, a proto jsme pozvali přes 130 kapel a další desítky umělců nehudebního programu, kteří na Rock for People letos vystoupí,“ říká ředitel festivalu Michal Thomes, a dodává: „Rozsahem programu, kterého jsou součástí jak ty největší světové hvězdy, tak i řada těch vycházejících, se tak stáváme kulturní událostí roku.“

V současné době je prodáno přes 97 % kapacity a zbývá pár stovek vstupenek. Některé kategorie jsou již zcela vyprodané jako VIP, Comfy+ či jednodenní páteční a sobotní vstupenky. V nabídce jsou poslední celofestivalové čtyřdenní, jednodenní vstupenky na středu a čtvrtek nebo víkendové vstupenky (pátek + sobota): https://rockforpeople.cz/cs/tickets/.

Originální zážitek přinese úspěšný pořad České televize Hyde Park Civilizace, který se živě přenese na ČT art stage na Rock for People. Pozvání k rozhovoru s oblíbeným moderátorem Danielem Stachem přijal Dexter Holland, zpěvák kapely The Offspring. Ten nejen, že před 40 lety založil jednu z nejúspěšnějších kapel všech dob, ale získal také titul Ph.D. z molekulární biologie na kalifornské univerzitě. Návštěvníkům se tak zpěvák představí v zajímavé a nevšední roli, která poodhalí více z jeho soukromého života. Tajit dech budou všichni milovníci adrenalinu a letadel při sledování jedinečné show v podání Flying Bulls Aerobatics Team, kteří nabídnou maximální disciplínu a koncentraci v precizní vzdušné akrobacii nad festivalovým areálem.

Rock for People je taky jedinou českou akcí, na které lze letos zažít thrashové peklo nové kapely kytaristy SLAYER Kerryho Kinga, kterou pojmenoval jednoduše podle sebe, jakkoliv se tomu dle svých slov bránil. Více se můžete dočíst v aktuálním Sparku s Kerrym na titulce!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace