Nový Spark
venku od 1. června
Rock Heart se blíží: SODOM

Rock Heart se blíží: SODOM

Tom Angelripper a jeho thrashová sebranka SODOM se již příští sobotu představí na moravském festivalu Rock Heart. SODOM doznali začátkem roku převratných změn a poprvé v kariéře jsou kvartet.



Do SODOM se vrátil kytarista Frank Blackfire (ex-SODOM, ASSASIN, ex-KREATOR), který hrál i na slavném albu „Agent Orange“ a doplňuje ho Yorck Segatz (BEYONDITION). Na bubenickou sesli zasedl Husky (ASPHYX, DESASTER).

Tohle může být thrashová show jak hrom!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo